Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-08, 12:09   #822
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez kopalnia Pokaż wiadomość
wszystkie które wymienilas są w moim mieście prócz perkins. i faktycznie rozmiary spore szcególnie w kappahlu i C&A , ale ceny jak dla mnie zbyt duże. Oczywiście mając ból przy spodniach czy kurtce, jak juz dorwę takie co dobrze lezą to nie żałuje, ale jakies bluzki tshirty i ogólnie to smigam po lumpexach. za parę złotych to nawet jak coś tam się stanie to nie boli.
w wakacje kupiłam miętowe spodnie markowe za 199 i na grilu , gdzieś coś nie tak usiadła i zahaczyłam no i poszły !! dziura jak ta lala. no myslałam ze szlak mnie trafi, a gdyby była z lumpexu za 20 zł to bym napewno nie rozpcazała.
p.s. czy jest tu wątek z rzeczami uzywanymi -oprócz lumpexoholiczek ;-), ale takimi ze stacjonarnymi, tudziez z neta ??

napisalam do Moderatora zeby sprawdził twoj nick bo wydaje mi sie ze jestes TĄ samo osoba ktora od 3 tygodni pisze o tym samym pod roznymi nickami bez przesady ale lumpkach w niecie to ty juz 5 razy pisalas....jestes jakas chora osoba z brakiem kultury!
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017

Edytowane przez Wanilka5
Czas edycji: 2013-12-09 o 19:45
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując