Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie-apteczne filtry na plażę
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-22, 21:57   #316
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez marandi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czytam Was i czytam i niestety nie jestem taka mądra, żeby pojąc te wszystkie tinosorby i inne parsole
W zeszłym roku używałam w związku z Waszymi pozytywnymi opiniami rossmanowskiego ozona 30 w sprayu. W tym roku narazie nie ma go w Rossmanie, więc ..
zapytam konkretnie:

czy znajdę gdzieś aktualną na rok 2007 listę filtrów stabilnych nieaptecznych najlepiej ze zdjęciami lub linkami do opinii na KWC ?
Czy nie uważacie, że taka lista byłaby bardzo pomocna dla takich zielonych Wizażanek jak ja?

Lista caly czas jest w toku,mysle ze na pewno zostanie powiekszona ale...bez Waszej pomocy to sie nie uda i druga sprawa to przegladanie Forum a nie tylko konkretnego watku
Jest spora nie aptecznych produktow,ktore moge polecic-kwestia pozostaje tylko jedna-ile chcesz przeznaczyc jednorazowo na taki zakup i czy chcesz stosowac go do ciala czy twarzy?

Zdaje sobie sprawe,ze wielu osobom taka "sciaga" przyda sie i dlatego z takim zamiarem zostal utworzony watek,ktory jest "przyklejony" na samej gorze pierwszej strony
Pomoc zaoferowala Hosenka(za co Jej ogromnie dziekuje),Rzyrafka podala kolejny,w watku o nowosciach Ori dziewczyny pomogly namierzyc kolejny preparat ale....jest jeszcze wiele innych.
Niestety sama nie jestem w stanie tego uzupelnic tak,aby zadowolic wszystkich poniewaz brakuje mi na to czasu wiec jezeli macie sklady do preparatow Garniera,L'oreal Expertise to prosze-wklepcie je chociaz kosmetyki z filtrami z koncernu L'oreala sa oparte na mexorylach i przez to sa fotostabilne,to dobrze byloby miec od razu linki ze zdjeciami do nich

Ufff...to tyle
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując