Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-11, 13:18   #1864
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

U mnie bez spiny, raczej szukam zlotego srodka. Przerwa swiateczna bedzie u mnie dluuuga - biore laptopa i notatki, jedziemy do Polski, najpierw do "moich" potem do rodziny Malzona, a potem niemal prosto stamtad jade do Halle na "goscinne wystepy". Swieta jako takie spedzam z moja Mama i Dziadkami i tu raczej bedzie przymusowa tygodniowa regeneracja - chyba ze Mamuska wymysli wypad na basen Potem w Poznaniu u Tesciow i Szwagra delikatnie dam do zrozumienia, ze nie obraze sie o karnet na kilka wejsc na silownie kolo domu pod spozniona choinke, wiec nadrobie.
Ja generalnie mam dosc delkatny zoladek, wiec sila rzeczy nie jestem w stanie jesc duzo jedzenia swiatecznego, bo przyplacam to refluksem, zgaga itp. Wiec w moim przypadku zasada "degustowania" wszystkiego (poza karpiem, ktorego nie cierpie i salatka jarzynowa z tego samego powodu" zdaje egzamin. Wiadomo, skusze sie na jakies babcine ciacho w rozsadnej ilosci, ale poza tym raczej nie bede miala problemow z jedzeniem czysto

Edytowane przez Erena
Czas edycji: 2013-12-11 o 13:20
Erena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując