Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-12, 08:59   #1888
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
OK a teraz temat kontrowersyjny ŚWIĘTA ćwiczycie czy nie ? obżeracie się czy raczej staracie odmawiać sobie niektórych potraw??? u mnie mocne postanowienie święta czy nie ,,,lenia nie będę pielęgnować ponieważ akurat święta wypadają w dni treningu będę walczyć zaplanowałam zdrowsza wersję ciast , bo wiem że na kawałeczek się skuszę i zamierzam ograniczyć sie tylko do ryb , winka niestety też sobie nie odmówię , ale ćwiczyć tak czy siak będę sumiennie
w tym roku święta sa u nas, więc na "naszych" warunkach... czyli dobrze, zdrowo i prosto .. coś słodkiego też będzie (mąż zrobi mus czekoladowy i tiramisu), i zgodziłam się, żeby mama upiekła sernik (na jak najcieńszym spodzie... ja chciałam bez, ale mi marudziła )
o trening pewnie się postaram...


Kapka, z tuńczykiem w puszcze jest problem z konserwantami i "wyścióką" puszki (zresztą dotyczy to wszystkich puszkowanych produktów)
a jaki niby miałaby to mieć wpływ na cholesterol? przecież tuńczyk jest chudą rybą
bardziej bym się martwiła o nagromadzone toksyny (np rtęć w mięsie)


Rzabbo, jak będziesz pisać dalej o mięśniach, mogłabyś dać coś o rozciąganiu... tzn, co tak naprawdę się tam dzieje (poza rozciąganiem oczywiście )
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"

Edytowane przez gucia6
Czas edycji: 2013-12-12 o 09:01
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując