Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 8
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 08:50   #1868
pilotka86
Rozeznanie
 
Avatar pilotka86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 998
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 8

cześć
dziewczyny, które mają używane wózki mam pytanie:
jak i czym czyściłyście tapicerkę???

Cytat:
Napisane przez patrycjja Pokaż wiadomość
Pilotka, a bo to jest tak - dzieciaki rozbiegną się po klatkach, dorosły nikt nad nimi nie stoi i szukaj wiatru w polu. Z tą kostką było tak, że akurat gdzieś jechaliśmy i widzieliśmy że do takiej zabawy się przymierzają, ale stać i czekac na efekty nie czekaliśmy. Może i ktoś się zatrzymał, albo wezwał policję ale to jak wyżej - szukaj wiatru w polu.
gdyby mi jakiś gówniarz rzucał kostką w auto to od razu wezwałabym policję. Rodzice jak odczują po kieszeni skutki zabaw synusia to może się za niego wezmą. Chociaż wiele przypadków jest niereformowana, lepiej machnąć ręką i żyć własnymi problemami.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Wkurza mnie, że muszę być ostrożniejsza, że nie jestem tak sprawna i szybka jak przedtem
Już mi się znudziło bycie w ciąży...

Brzuch mi się napina i nie wiem czy mam brać ten ogrom leków, o którym mi powiedziała w poniedziałek lekarka czy nie
Mam wrażenie, że mi ta nospa niewiele pomaga.
ja też nie jestem i miałam tego przykład przedwczoraj, nieźle się przestraszyłam. Miałam zawieść sprzęt do naprawy i oczywiście zapomniałam suszarki Przypomniałam sobie zakładając buty na dole. Wróciłam się i potknęłam się o własną lewą stopę i pantofla tzn zaplątała mi się . Runęłam na prawy bok i lewą ręką, którą podtrzymałam się z tyłu. To mnie chyba uratowało, że nie na spadłam brzuch tylko bok, obiłam prawą nogę i ramię. Tak się przestraszyłam, że bałam się wstać z parkietu. Apropo to chyba wyrzuciłam dywaniki żeby nie odkurzać a zapomniałam, że parkiet jest śliski
co do nospy to zdania lekarzy są chyba podzielone co do twardnień. Z moich doświadczeń:
-gin nr jeden: nospa pomaga na lekkie skurcze i ból brzucha, ale lepszy na skurcze jest magnez. Powoduje wzdęcia. Kazał odstawić nospe. NA twardnienia polecał dobry magnez. Brać regularnie.
-gin nr dwa na izbie przyjęć: żeby nospa działała na twardnienia, ale trzeba brać ją regularnie tzn 2-3 razy dziennie inaczej nie jest skuteczna, doraźnie nie pomaga.
-gin nr trzy nospa w ogóle prawie nie pomaga na twardnienia ani skurcze (na późnym etapie ciąży), branie jej regularnie nic nie da, można brać doraźnie większą dawkę.
co lekarz to opinia

Cytat:
Napisane przez poczatkujaca-dagmara Pokaż wiadomość
Szpitalny sen mi nie służy
Wczoraj raptem z doskoku spałam godzine, dziś niecałe 4 h, z przerwami na pomiary i kroplowki

A i sie pochwale mąż wczoraj wpadł niezapowiedziany i dostałąm spóźniony prezent imieninowy http://www.yes.pl/51073-yes-forgetme...07-N19-XDA8978 (nota bene trafiałam tu z powodu mojej nadgorliwosci imieninowej-ciasta ciasteczka i latanie po miescie za zakupami światecznymi )

Prosiłabym o trzymanie kciuków -jest nadzieja że jutro mnie wypuszczą
Gin powiedział mojemu TŻ-owi ze mam lezeć leżeć leżec i odpoczywać przeciez On mnie teraz w domu uwięzi i nic nie pozwoli robić moj maz jak pierze to leje wszystkie plyny i proszki do kazdego pojemnika, bo nie moze spamiętać co i gdzie wiec mały bedzie miał mistrzowsko wyprane ubranka
biedaczko
faktycznie noce w szpitalu nie należą do przyjemnych..
brawo dla męża za zakup bransoletki
ale rozwalił mnie komentarz jakiejś babki z facebooka pod produktem!!!!
Cytat:
dziekuje Jarku za prezencik z okazji Rocznicy Naszych 20 lat razem
masakra jaki ekshibicjonizm
kobieta dziękuje za prezent swojemu facetowi na stronie producenta
ciekawe gdyby dostała wibrator zrobiłaby to samo


Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość

wsza urodzi SN bo jak narazie same CC....obym to ja nie była
ja też czekam na opis porodu sn! bardzo lubię je czytać.
pierwsza będzie chyba perfuzja
pilotka86 jest offline Zgłoś do moderatora