Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-24, 17:03   #1040
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez lilian_alison Pokaż wiadomość
ponaviam prosbe

witam,
Prosilabym bardzo a analize skladow tych dwoch produktow.chcialabym uzyskac informacje ktory z nich jest mniej drazniacy, mniej zapycha i mniejsze prawdopodobienstwo ze przesuszy skore.moja cera jest bardzo problematyczna(vypryski i stany zapalne) ale zarazem sucha.preferuje beztluszczowe formuly ale niewiem sama ktory z ponizszych bylby lepszy.
z gory dziekuje za odpowiedz

Laura Mercier

Tinted Moisturizer

Active Ingredients: Octyl Methoxycinnamate and Menthyl Anthranilate.

Other Ingredients: Purified Water, Cetearyl Alcohol (and) PEG-40 Castor Oil (and) POE-20, Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cyclomethicone, DEA-Ceryl Phosphate, Hexyl Laurate, Kalaya Oil, Tocopheryl Acetate (Vitamin E Acetate), Cetyl Dimethicone Copolyol, Diazolidinyl Urea, Sodium Dehydroacetate, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Carbomer, Methylparaben, Magnesium Aluminum Silicate, Sodium Ascorbate (Vitamin C), Propylparaben. May Contain: Titanium Dioxide, Iron Oxides, Mica.

Tinted Moisturizer - Oil Free

Active Ingredients: Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate.
Water (Aqua), Disiloxane, PEG -30 Dipolyhydroxystearate, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Palmitate, Glycerin, Isohexadecane, Cyclopentasiloxane, Phenoxyethanol, Boron Nitride, Jojoba Esters, Magnesium Stearate, Sodium Dehydroacetate, Squalane, Laryl PCA, Tocopheryl Acetate, Tetradibutyl Pentaerithrityl Hydroxyhydrocinnammate, Isopropyl Titanium Triisostearrate, Disodium Edta, PPG-15, Stearyl Ether, Dipotassium Glycyrrhizinate, Methylparaben, Propylparaben. (May Contain) +/-: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxide (CI 77492), Iron Oxide (CI 77491), Iron Oxide (CI 77499)
Na zielono emolienty
Na niebiesko silikony
Na czerwono konserwanty
Na pomaranczowo barwnik


Potnecjalnych zapychaczy prawie nie ma,chyba ze zle tolerujesz silikony,gliceryne:confus ed:
Gdybym miala wybierac to chyba wzielabym ten pierwszy,chociaz nie podoba mi sie ze dosc wysoko znajduje sie drazniacy konserwant.Jednak z drugiej strony wydaje mi sie duzo ciekawszy niz wersja Oil Free.

Przejrze jeszcze pozniej raz sklad bo ciezko mi sie mysli przez goraczke
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora