Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-16, 18:09   #3116
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Beczka Soli Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam, to czas oczekiwania na wyrobienie paszportu wynosi 3-4 tygodnie. Nie wiem co to znaczy "gorący okres", bo nie sądzę, że nagle np. w wakacje wszyscy wyjeżdżają do Egiptu czy innej Turcji i potrzebują paszportów na gwałt, ale z powodu zbliżających się świąt i wolnego, może być problem.
Ale tak jest - w wakacje czeka się właśnie 3-4 tygodnie, tyle też mówi teoria, poza tym okresem krócej. W wakacje nie mielibyśmy szans, bo właśnie większość ludzi wtedy wyrabia paszporty - z powodu wyjazdów do w/w i w wiele innych miejsc. Myślałam, że ktoś może wyrabiał paszport poza wakacjami, wtedy mielibyśmy jakiś punkt odniesienia
Co najlepsze kumplowi przydarzyła się pewna niemiła sytuacja i nie dotarł dziś I wygląda na to, że pójdę jutro tam z nim. Może się uda 30 odebrać, ale wątpię, a nawet jeśli to oznacza zmianę środka lokomocji
Zresztą nieustannie mnie zadziwia konieczność tak długiego oczekiwania na procedurę. Jestem ciekawa, ile fizycznie trwa drukowanie i dostarczanie dokumentu do urzędu. Jutro dam znać, czego się dowiedzieliśmy - trzymajcie kciuki
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora