Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki rower kupić ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 11:35   #38
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Jaki rower?

na pewno miejski.
Ulga dla kręgosłupa w porównaniu z "góralami"
Ja mam rower z polskiej firmy mbike. Wygooglaj ich sobie...rower służy mi nieprzerwalnie 5 sezon, jest dość ładny, kobiecy, ale na wiosnę zrobię mu ostry tunning i wtedy będzie po prostu booooski
Jeżdzę na tych samych oponach 5 sezon. Robię rocznie ok.2500km, więc nie szaleję, ale zdarzały mi się trasy po 40-kilka kilometrów. Rower daje radę.
Kanapę ma całkiem wygodną, 3 przerzutki (zdecydowanie wystarczy ci tyle, nie potrzebujesz do rekreacyjnej jazdy więcej), jedyne co się szybko zużywa to manetki...moje są dziurawe i pójdą na śmietnik na wiosnę, jak i pewnie połowa roweru...bo chcę go na maxa odnowić.
Ale gdyby nie aspekt wizualny, to mogłabym jeszcze kolejny sezon śmigać.
Konserwacji jakiejś ogromnej nie wymagał, nadal jeżdzę na tym samym łańcuchu, pewnie na wiosnę wymienię, ale 5 sezonów to i tak wyczyn.
Ja go kupiłam chyba za 1200pln,ale to było parę lat temu, więc teraz ceny są pewnie ciut wyższe.

p.s zwróć uwagę na to ile waży rower- mój był wybierany pod kątem ewentualnego wnoszenia go i znoszenia więc jest dość lekki i taki też polecam.
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2013-12-19 o 11:36
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora