Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-19, 13:30   #4553
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ja też w domu z Tż-tem przy winku i zrobimy sobie cos smacznego do jedzenia
Kupie sobie czipsy,których staram sie raczej unikać i pochłonę całą paczkę

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

kolor 8,34 piekny
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...Fctb3godd2EALQ
zreszta 7,0 tez niczego sobie
Czyżbyś planowała jakieś zmiany?

My w zeszłym roku same rarytasy- czipsów co prawda nie było, ale były najpierw fryteczki, sałatka grecka i smażony ser taki jak w czechach, a potem kebaby domowe W tym roku będzie pewnie powtórka Ten jeden dzień w roku objem się za wszystkie czasy

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pokaz wloski jak obcielas cieszy mnie ze jestes zadowolona


szukal zwady wczoraj, zreszta nie tylko ja mam hu*owy nastroj, na niego tez to dziala i tez sie gryzie rodzinnymi bzdurami
pierwszy moment na klotnie i gotowe, nie obwiniam go, w sumei jego kasa na koncie, moglam mu ja kupic, najwyzej by sie nacial i mialabym spokoj
u mnie na wigilii u mamy tylko ja, tz i dziadek wiec zapowiada sie super moja tepa siska mysli ze zrobi nam na zlosc, zrobi tylko sobie- karp ja ominie- nie jest wliczona, i najlepsza atmosfera ktora jest w wigilie, bo kolejne dni to juz wiadomo po wszystkim, po prezentach itp.i tylko obiad...

dokladnei tak robie- w koncu robie tak aby to mnei bylo dobrze i caly rok przyszly zamierzam sie tego trzymac, naucze sie egoizmu

a w ogole to kupilam taki sweterek jak ten twoj z ta wstazka i golymi plecami tylko czarny

my albo w domciu albo gdzies u kogos- jeszcze rozwazamy, zawsze decydujemy na dzien przed


scandic ci starczy to dobry utleniacz.


no i wrocilam z rossmana kupilam 3 lakiery w tym 2 rozowe i do tego utwardzacz i top od razu humor lepszy
tz wrocil wczesniej z pracy, zatrul sie czyms, ma dreszcze i rzyga jak kot pokaralo za moje wczorajsze męki
nie wolno krzywdzic kroliczka
Pokażę, postaram się na dniach

Nam najwygodniej w domu, bo młodego położymy spać na górze a my na dole będziemy tańcować Chciałam przyjaciółkę też zaprosić ale ta gdzieś po polsce będzie sylwestra spędzać więc pozostaje nam być sam-na sam. Może to nawet lepiej....

A jednak się udało z lakierami Pewnie wyczytali na wizażu że przyjdziesz i wyłożyli towar z magazynu co by się nie narażać słynnej blond bunny

Haha KARMA ZAWSZE WRACA, i już nie raz się o tym przekonałam

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Słyszałyście o tym: http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informac...ia,108989.html ?? Babka ma nie pokolei w głowie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora