Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki Clinique - wasze opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-25, 13:19   #14
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Aaliyah- widze , ze nie tylko perfumy nas lacza
Niezaleznie od tego, jaka maja opinie kosmetyki Clinique- uwielbiam je wlasnie za widoczny efekt dzialania i niesamowita wydajnosc
Na stale uzywam, oczywiscie zamiennie:
demakijaz : Take the Day Off
do mycia twarzy:
-Rinse-Off Foaming Cleanser- swietna, lagodna pianka.
-Wash-Away Gel Cleanser- b. dokladnie oczyszcza
czasem, gdy dostane miniaturke uzywam tez: Liquid Facial Soap

Tonik nr 3 - rewelacyjny Gdy zaczelam przygode z Clinique uzywalam toniku 4, ale gdy cera mi sie uspokoila przeszlam na 3

kremy:
DDMGel- cuuudny pod filtry.
Total Turnaround Visible Skin Renewer- mam 2 wersje, do cery suchej- tej uzywam na szyje i dekolt i nieodzalowana, wycofana z produkcji wersje do cery tlustej- dla mojej skory produkt magiczny
Moisture Surge Extra Thirsty Skin Relief- rewelacyjny nawilzacz, widze jak skora go pije.
Na dzien nie uzywam kremow przeciwzmarszczkowych, tylko filtry i kilka miesiecy temu siegnelam po Clinique'a 30 i 50- na razie mnie nie zapchaly
na noc: Repairwear Intensive Night Lotion lub Repairwear Intensive Night Cream- oba dla mojej skory bezkonkurencyjne

Kiedy mialam problemy z tradzikiem stosowalam:Acne Solutions Daytime Shield i Acne Solutions Night Treatment Gel- dla mnie b. dobre.

Uzupelniajaca pielegnacja:
maseczki: DC Emergency Mask i Turnaround 15-Minute Facial
peeling: 7 Day Scrub

Uzywalam tez kremow pod oczy: z serii Repaiwear i Anty Gravity- oba sredniutkie (np. w porownaniu z rewelacyjnymi kremikami Clarinsa) i uczulajace. Kosmetyczka potwierdzila, ze malenkie "babelki" na skorze wokol oczu, sa skutkiem uczulenia.

Odradzam tez serie Pore Minimizer- nie zauwazylam jej skutecznosci, a maseczka rozgrzewajaca wypalila mi twarz

Nie przepadam za cieniami Clinique, za to uwielbiam roze do policzkow, a ten z limitowanej edycji "z kwiatkiem", jest bajeczny Fresh Bloom Allover Colour
LINK. Od kilku dni mam tez konturowke do oczu- z gabeczka do rozcierania- supertrwala
Jesli sobie przypomne inne kosmetyki, ktorych uzywalam, dopisze do listy.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując