Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 13:31   #248
Camill
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 22
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

ja mysle żeby lepiej wziasc jasny braz bo wychodzi tkai sredni brąz braz jak ciemny braz a ciemny braz to prawie czarny z przebłyskami na słońcu brazu... wiadomo zmywa sie i kazdy staje sie jasniejszy ale jak nie chcesz miec jeszcze ciemniejszych końcówek to lepiej nie kłasc juz tak ciemnych kolorów ( rozjasniane i zniszczone włosy szczególnie końcówki jeszcze mocniej chłona i sa zawsze ciemniejsze) pisze to z własnego doświadczenia bo miałam rózne kolorki a moim wyjściowym jest ciemny blond - a jasny brąz... te nazwy to polskie zludzenia bo jak juz wszesniej pisałam pod nazwa jasny braz kryje sie nazwa medium brown to mówi samo za siebie za braz dark a za ciemnym brązem darkest - zapraszam na strone (http://www.lorealparis.co.uk/minisites/casting/) tymbardziej ze Casting przeważnie wychodzi troche ciemniej choc to nie reguła ale łatwiej jest przyciemnic niźeli rozjasnic - z czym się ostatnio borykałam bo myslałam ze braz bedzie srednim odcieniem brazu a tu prawie czarny a kładłam go na juz wymyty sredni kolorek brazu kto bedzie chciał przesle fotke)
Camill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując