Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-20, 20:10   #531
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Szczęście w nieszczęściu TŻ wrócił z pustymi rękoma, okazało się że w KRUKU na stanie nie maja żadnych bazowych bransoletek i mogę sobie jedynie zamówić ze strony, czyli 2 tygodniowe oczekiwanie. No i nie widziałam jej na żywo, więc sobie odpuszczę. Póki co koszt nawet 200 zł na bazowa bransoletkę Apartu to dla mnie trochę za dużo, więc wysyłam dzisiaj TŻ na poszukiwanie bransoletki spełniającej moje minimalne"wymogi" wśród lokalnych jubilerów. A jak się wkręcę w zbieranie to wtedy chyba skuszę się na Pandorę, bo ona rzeczywiście jest piękna Nie wiem nawet czy bardziej ładniejsza od klasycznej nie jest Essence, ale na nią to już chyba tylko koraliki Pandorowe pasują
Essence to już taki raczej dodateczek . Na nią się nakłada max do pięciu korali więcej już raczej zepsuje efekt No i tylko z tej kolekcji pasują .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora