Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cierpisz na samotność ? Zapraszamy! Razem ją pokonamy ! Wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-22, 10:39   #29
scoobs
Rozeznanie
 
Avatar scoobs
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 742
Dot.: Cierpisz na samotność ? Zapraszamy! Razem ją pokonamy ! Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ytaaa Pokaż wiadomość
Ja z żadnymi nie mam szczęścia. Też mi się trafił taki po 30 w tym roku, miał 32 lata. Też z cyklu 3 z, a ja się w nim zakochałam
Przeszło mi z Nim to w kolejnym się zakochałam Był 40 + z tym, że od początku mieliśmy jasne zasady i nie poczułam się tak wykorzystania jak przy tym 30. Miałam nadzieje, że Pan 40 coś do mnie czuje i może przekształci się to w coś więcej, ale on nie Dalej szuka szczęścia, nie wiem, czy on nic do mnie nie miał, czy może bał się mojego młodego wieku czy może nie chciał zadawać sie ze studentką. Nie mam pojęcie, ale nie będę go prosiła o miłość. Ciężko to odchorowała, w sumie nadal mam jakąś nadzieje. Wiem, że on nigdy się nie odezwie i nic z tego nie będzie. Co jakiś czas ogrania mnie mega tęsknota , nie rozumiem tego
Ja tez sie zakochalam w 40+, przez ponad rok bylismy bardzo blisko, ale on byl bardziej zainteresowany dopoki nie dostalam rozwodu... Pozniej byly inne powody, by nie byc "para"... Na pewno dzieci byly duzym powodem, bo on nigdy ich nie chcial miec, moj zazdrosny byly, moja nie pewna sytuacja.... No ale wiem, ze gdyby byl naprawde zakochany, to by nie bylo rzeczy niemozliwych...
scoobs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując