Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-22, 15:14   #4751
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ładny kolor
dzięki
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ladnie i fajne cięcie
dzięki

z cięcia jestem bardzo zadowolona

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc

NINEDIN bardzo ladnie wyszło. Fajnie wygląda.

LAVIA Kochana sprawdzisz mi jak Cie poproszę bo jak KYLIE mowi ze są to ja jeszcze poszukam. Dziekuje Wam

KITKA trzymaj się tam

dzięki

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ładnie

dzięki
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
A dziś mama zmusiła mnie jechać do carrefoura po "gwiazdę betlejemską"-kwiata i nie wiem jak te karpie przezyję

Polskie prawo ad. zwierząt jest karygodne, brak słów. Tej dziewczynce co psa trenowała na konia tylko psychologa dali, rodzice nic sobie z jej zachowania nie robili to kazali im poprawić warunki życia psa...a pies wody nie miał a w "misce" tzn starym garnku na podwórku jakieś resztki z obiadu typu buraki i ziemniaki

potrzebuję cos na spierzchnięte, suche, prawie pękające usta, pomadka ochronna neurogena nie działa

Polecam pomadkę Regenerum

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A tam wyhodowałam. naprawdę mi nie rosna. albo wolno. a konce się pewnie krusza.

Jestem w domu. Obcielam sporo, na odroscie zrobiłam refleksy i baza-jakiś beż, na calosc lekko tez cos tam przeciegnela.
Malo co widać na zdjęciach bo sa z telefonu. Jak będzie jasno i będę miała aparat zrobie lepsze zdjęcia.

Fajny kolor

Nie powinnam oglądać takich jasnych blondów
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora