Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-22, 18:19   #4758
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wklejam zdjecia po kolestonach. Koleston 12/89 + 12/61.

Odrost pod grzywka jak zwykle mam sporo cieplejszy no ale coz. Juz sie przyzwyczailam ze odrost i spód włosów beda zawsze cieplejsze i ciemniejsze.
Ale wkurzają mnie te szare pasma Troche je momentami widać (na ostatnim zdjeciu chyba udało mi sie ujac), a przez to reszta włosów sie wydaje taka rudawa ...
Wszystko przez tego garniera zasranego. Góra mi sie zrobiła taka mega jasna i znowu mam roznice w kolorach Jest tak gdzies o ton moze pół jasniejsza niz dół i wszystkie barwniki po prostu łapie jak szalona....

Ale jest ładnie, troche sie powymywa jeszcze i bedzie git. Przy grzywce mam szaro troche a nie lubie tej szarosci przy twarzy wiec sie nie podniecam poki co Ale przy welli na pewno zostane - włosy - kondycja - marzenie


Pierwsze zdjecia sa po rozczesaniu włosów, a te ostatnie juz po bieganinie po miescie wiec sie troszke potargały

Postaram sie jeszcze jutro albo pojutrze normalnie aparatem zrobic jakies porzadne zdjecia.
Ja lubię Twoje wlosy, nie wiem co narzekasz Choc Twoje wlosy sa w sumie takimi włosami ze ja tak po prostu je lubie, niezależnie czy narzekasz na róznice w kolorach czy nie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora