Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki Clinique - wasze opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-25, 20:31   #17
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Kattarino mialam okazje czytac Twoje opinie o kosmetykach Clinique na KWC. Widze, ze lubimy te same specyfiki . Tych, ktorych jeszcze nie uzywam na pewno wyprobuje za Twoja namowa - DC Emergency Mask i moze filtry jakies.

I zgadzam sie, roze to Clinique robi cudowne, jedynie one sie u mnie sprawdzaja - nie daja efektu malowanej lali

Bede sie trzymala z dala od Pore Minimizera, jestes juz druga Wizazanka Kattarino ktora odradza ta serie.
Seria Pore Minimizer "nie robi nic" (oczywiscie za wyjatkiem wypalajacej maseczki), szczegolnie jesli uzywa sie innych kosmetykow oczyszczajacych, przeznaczonych do cery mieszanej, w kierunku tlustej.
Dzieki kosmetykom Clinique, po kilku latach obrzydliwego tradziku, dzisiaj moge sie cieszyc "uregulowana" cera Do tego kosmetyki przeznaczone dla kobiet ok. 30, nie powoduje u mnie zapychania porow i nawrotu tradziku.
Nigdy nie lubilam "mieszania" roznych serii, a tym bardziej marek, ale kosm. Clinique swietnie uzywa mi sie w kooperacji z Weleda, Clarinsem i Decleorem
Poza tym dosc szybko ulozylam swoj wlasny program pielegnacyjny i w sumie w ciagu najblizszych kilku miesiecy nie zamierzam eksperymentowac- no chyba, ze skonczy mi sie zapas wycofanego Total Tourn. do cery tlustej, wowczas bede go musiala zastapic- najprawdopodbniej serum, z tej wlasnie serii

Kavalo- kiedys przeczytalam na biochemii, ze Clinique ma stabilne filtry, ale calego skladu nie analizowalam. Rzeczywiscie warto go zaprezentowac w odpowiednim watku
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując