Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-28, 21:00   #11
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Nathaliee85 Pokaż wiadomość
Cale zycie mialam dlugie,gęste, czarne włosy (miniaturka) W pewnym momencie jednak, zapragnęłam zmiany. I tak oto z ciemnowlosej stalam się paltynowa. Musialam obciąc wlosy do ramion gdyz ich kondycja po torturach rozjasniania, dawała wiele do zyczenia... I za kazdym razem obiecuje sobie,ze juz ostatni raz farbuje na blond i te obiecanki trwają juz trzeci rok. Dzis będąc w drogeri juz prawie wrzucilam brązową farbę do koszyka...No własnie, prawie. Pech chciał,ze w tym akurat momencie przechodzila obok dziewczyna o niemalze bialej, anielskiej czuprynie ;P Brązowa farba wrocila na swoje miejsce.... Cos jest w tym blondzie uzalezniającego, narkotycznego, gdyz nawet fakt totalnej destrukcji włosów za jego sprawą, nie jest wstanie odstawic nas od niego...ech
Magia blondu

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Kylie mam nadzieję, że już ze zdrowiem lepiej
byłam dziś na zakupach 9-16 z czego 1,45h jechałam 2km w korku bo wielka wyprzedaż -90% w fashion hause a oczywiście to wielka ściema aleod 9rano już ludzie napierali tak, że na parkingu i w każdym możliwym miejscu poza nie było miejsca...tak samo pod silesią w katowicach, miejsca ciężko znaleźć, lekki korek by dojechać, ludzie chyba za mało na święta wydali ja głównie z kuzynką jechałam ale sobie też rękawiczki na narty kupiłam i 2koszulki na siłownię
A teraz martini ze spritem piję...nie umiem sie ogarnąć z żarciem w i po świętach, jak jeden dzień jest okto na drugi syf jakiś wpada...cera koszmarna od tych słodyczy...a do tego dostałam infekcji wiecie gdziedobrze, że mam jakiś środek co ostatnio mi moja pani dr rodzinna przepisała...ale cierpię...
aaa i laski ja tam nie umiem w sinsey kupować, u mnie zawsze przebrane i nie ma tego co na stronie...chyba wolę zamówić już...
Ale masakra, ja sie na wyprzedaze nie wybieram nigdzie,nie lubie tloku infekcji szczerze wspolczuje.

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
W załączniku 3 zdjęcia z różnych okresów ale kąpiel wychodzi mi zawsze podobnie czasem minimalnie ciemniej czasem jaśniej zależy jak szybko mama nakłada ale zawsze jest to takie kurczątko. Tak już właśnie myślałam żeby kupić 3% i podmienić następnym razem tylko jak dawać na całość? I nie wiem czy jest sens tą kąpiel taką mocną robić wtedy ale z drugiej strony jak wyjdzie mi brzydka to może być rudo.
Mysle ze na taki podklad to moznaby spokojnie probowac na 3% na odrosty a potem albo malaks dlugosci albo nic...
Bez kapieli to zapomnij ze ci farby jakie wybierasz wyjda choc ciutke podobnie do tego co masz obecnie, wlosy beda rude albo zolte i odrosty zawsze mocniej cieple niz dlugosci, moim zdaniem lipa, chyba ze z bialych lodowych blondow zejdziesz na zolte w stylu naturalnym lub ala stare zloto.


Pewnie jestescie ciekawe jak swieta sie skonczyly u mnie?
Zapanowal spooookoj
Czuje sie wygrana ale bez mojej suczej zlosliwosci sie nie obylo, niemniej wszelka walka na plus jestem z siebie dumna, dotarlo do mnie wiele milych slow i czuje ze dobrze wszystko rozegralam, najmniejszych wyrzutow sumienia nie mam i powiem wam po tym wszystkim ze zawsze ufajcie swojej intuicji, bo u mnie wszystko co tylko moglam sobie przeczuwac to sie spelnilo 'za plecami', ale bylam gotowa na to co sie dzialo, wiec sytuacja opanowana.
Pamietajcie ze jezeli ktos wam w oczy sie usmiecha i zapewnia o lojalnosci czy np.uwielbieniu dla was a mimo to czujecie sie nieswojo czy czujecie jakas zla energie to nie myslcie, ze sie rozdrabniacie czy doszukujecie drugiego dna- to wasz instynkt probuje was chronic.
Ja jestem i bede juz wiele ostrozniejsza tym bardziej gdy mam po ostatnim tygodniu zywy przyklad jak wiele sytuacji roznych, z roznymi osobami w tle moglo byc i za kazdym razem czulam falsz- jak jakas psychoza- a jednak okazalo sie ze sie nie mylilam i nawet tz zwrocil mi honor.Zawsze ufajcie sobie, potem dopiero slowom innych wokol was.

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Hejo dziewczyny Witam sie w nowym watku
Prodigy jest w Carrefour i Hebe

nie wiem czy zagladalyscie na bloga, ale tu Wam wrzuce zdjecia mojego kolestonka tak jak pisalam, jestem zadowolona nie umiem sobie robic zdjec
Na fotach super to wyglada tylko ciekawi mnie jeszcze jak odrosty?
Ej dlaczego mi w liscie blogow nie pokazalo twoich nowych postow, juz od jakiegos czasu to robi...w ogole jakbys nic nowego nie pisala
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora