Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-29, 10:52   #23
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Te farby to pokazywałyśmy jakiś czas temu,ale wtedy Cię nie było na wątku z tego co kojarzę
Dla mnie z blondów nic tam nie ma

Myslałam o Tobie w Święta
ale co jak co,byłam pewna,że sobie poradzisz
Mam coś podobnego z tą intuicją,może nie aż tak wyczuloną ale jednak pomaga mi w życiu


Bunny powiedz mi proszę co to jest,że teraz c10 wyszła mi lepiej niż AlfaMa więcej popielu w sobie?
Może dobrze,że nie zaczynałam tej tubki, planuje dokupic tubke 11,11 i mieszac ze sobą,bo moje włosy mimo mojej wielkiej miłości do pereł,jednak samą perła żyć nie mogą


Zdrówka kochana
Ja sie czuje już lepiej,dziękuje
Cholera tak sie wykosztowałam na te okulary i lekarza, dodatkowo opłaty większe,że o szaleństwie na "wyprzach" to ja mogę zapomnieć
Bo palette to zyleta
A tak serio to moze ma po prostu wiecej chlodnego barwnika i stad az taka roznica. Poza tym ona bardzo mocno rozjasnia, wszelkie profesjonalne sa jednak delikatniejsze niz farby sklepowe.

Ja to az sie boje jak nam przesla rachunki, pewnie w styczniu z osiem stow samych rachunkow bedzie rok temu bylo ponad szescset, a w tym roku jednak troche wiecej jeszcze nazuzywalismy...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora