Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Matka i jej facet, jest coraz gorzej :/
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-29, 19:21   #21
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Matka i jej facet, jest coraz gorzej :/

Cytat:
Napisane przez Kamil_97 Pokaż wiadomość
zadzwonie jutro na te telefony jak mama i Jacek bedą w pracy, bede nagrywal klotnie. musze sie dowiedziec czy moge sie wyniesc do mojej dziewczyny, ja juz niewyrabiam psychicznie w domu, mama zawsze mnie o wszystko obwinia, wszystko co nie tak w tym domu to moja wina, jak ona sie zle czuje tez moja wina, Jacek jej wtoruje ze ją denerwuje, wg mamy powinienem siedziec cicho i zawsze sie ze wszystkim zgadzac, wtedy bylbym dobrym dzieckiem, nie mam prawa miec swojego zdania, wg niej grzeczne dziecko sie zawsze slucha rodzica bez zadnego sprzeciwu, bo jak nie to znaczy ze jej nie szanuje i nie kocham.
wiecznie slysze teksty ze daje powody do opieprzenia mnie, do tego zeby Jacek mi przywalil, bo on jest dobry chlop a ja jestem zly i jakbym sie zachowywal jak trzeba on by sie nie musial wkurzyc
zamin zaczniesz kombinowac z wyprowadzką dowiedz się,czy rodzice twojej dziewczyny chcą tego samego.to,że ktoś chce ci pomóc nie oznacza,że chce ciebie przyjac pod swoj dach

nie wiem jak jest t w przypadku obcych ludzi,ale wydaje mi się,że 16-to latek może decydowac z kim chce mieszkać.to w kwesti wyboru rodziców mających prawo do opieki nad dzieckiem
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.

Edytowane przez Shira Yuki
Czas edycji: 2013-12-29 o 19:23
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując