Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-06, 18:27   #2101
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja w takich sytuacjach golilam. Co ma wypaść i tak wypadnie - scinasz tylko to, co ponad powierzchnią skory, na cebulę zadziałał przecież
laser ☺

Edit: to miała być odpowiedz na pytanie sprzed paru postów dot. wypadających włosków.
Tapatalk mnie przerasta !
Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
Hej! Byłam 3 tygodnie temu na depilacji i jestem na razie zadowolona włoski wypadają, skóra coraz bardziej gładka. To był 3 zabieg ale efekty coraz lepsze Wczensiej robilam lightsheerem ale kolezanka polecila mi lepszy laser Vectus w Dąbrowie Górniczej w gabinecie Vanilla Laser(ze względu na to że lightsheerem czesto mialam poparzone miejsca ) a laser vectus ma urządzenienie ktore sprawdza jaka jest karnacja no i po zabiegu ani jednego kwadracika poparzonego zabieg nie nalezy do bardzo przyjemnych ale wydaje mi się że trochę mniej bolało pomimo tego że moc lasera była wyzsza niz przy poprzednich zabiegach LS. Depilacja laserowa wciąga niesamowicie i planuje następne częsci
Tez slyszalam, ze to dobry salon.



Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No i dzisiaj byłam na ostatniej sesji bikini. Troszkę mnie poparzyło paru miejscach, jednak moc 42 to deczko za dużo dla mojej skóry, ale nie jest dramatycznie
Myślę, ze bikini też mam juz z głowy, moze jakas poprawka za 2 miesiące, ale to tak punktowo, nie po całości.
A tak to tylko łydki 2 razy jeszcze i basta!
Za to teraz myślę, czy nie zdecydować się na likwidację przebarwień na twarzy w Laser DeLux w S-cu... ponoc efekty sa naprawdę widoczne i dobre
Ja ostatnio na 43 miałam 
I zero sensacji !
Ale z ciekawostek: po 5 tygodniach miałam odrost na pachach. Aż Asia z gliwickiego salonu była zdziwiona !
__________________
23,82 km

Edytowane przez basiao84
Czas edycji: 2014-01-06 o 18:17
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując