Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Misja w Zambii - proszę pomóż !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-28, 22:05   #3483
ahamar
Raczkowanie
 
Avatar ahamar
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 275
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Jako adpcyjny "tata" pozdrawiam adopcyjne mamy, przyszłe mamy i waszych mężów, narzeczonych, towarzyszy... których zgoda na adopcję i pomoc też czasem ma wielkie znaczenie.
Czytam to forum od początku. Poźniej się zarejestrowałem a teraz "daję głos". Piszę oczywiście jako przedstawiciel rodziny - żony i córki. Ale to ja mam władzę nad naszym komputerem - na razie.
Mieszkamy w Jastrzębiu Zdroju. Blisko Pani Agnieszki - MAMY, którą znam od "ho ho". Po drodze do niej jest jeszcze klasztor sióstr Boromeuszek. Jak z tego widać jesteśmy za tym, by wszelkie spotkania, zjazdy itp. odbywały się w Jastrzębiu.
Odzywam się by pokazać zdjęcia Kelvina, którego adoptowaliśmy w 2003 roku. Dokładnie to żona przyniosła tę wiadomość, ale my z córką z radością ją poparliśmy.
Kelvin Mwanza urodził się w 1995 roku. Mieszka w górskiej wiosce około 1 godz. od Mpanshya. Rodzice zmarli. Jego i brata Braiana oraz siostrę Julianę wychowuje babcia. Obecnie chodzi do szkoły w Mpanshya.
Dziś chcę pokazać (mam nadzieję, że mi się uda) zdjęcia Kelvina, jego brata i babci. Ponadto jego świadectwo z 2004 r, list i obrazek.
I to by było na tyle w moich pierwszych słowach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 03kelvin.jpg (83,7 KB, 298 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04brian.jpg (95,3 KB, 215 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04kelvinbabcia.jpg (108,6 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04swiadectwo.jpg (97,3 KB, 286 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 030101list.jpg (42,0 KB, 281 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0512obrazek3.jpg (121,4 KB, 205 załadowań)
ahamar jest offline Zgłoś do moderatora