Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oszuści - jedwab biosilk
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-29, 10:43   #77
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

aneczka jest osobny watek na ten temat - porównanie chi z biosilkiem. wiem bo sama zakładałam

just75 jest na tyle gęsty, że wypływa a nie się wylewa i lepiej już w tym temacie nie mieszać bo zaraz będzie mętlik i niedoświadczone dziewczyny będą wierzyły, że rozcieńczony jest taki jak powinnien być. co do tego nie ma wątpliwości... wszystkie dziewczyny, łącznie ze mną to potwierdziły, że "one and only original silk" jest gęsty i wypływa powoli
to, że trzeba nim po jakimś czasie wstrząsnąć to jest norma, ale myślę, że po wycieczce jaką jedwab przebywa od sprzedawcy do klienta jest dość wstrząśnięty... więc zalecenia są czystą bujdą, ruszcie głowami... poza tym można taki argument wykorzystać przeciwko sprzedawcy.

pierwsze słyszę, że małe buteleczki są także zabezpieczane jakąś tam folijką... nigdy nie widziałam, nawet jak jedwab wchodził na rynek...

a ja chyba kupię dużą butelkę i porozlewam koleżankom bo jest nas trochę a policzyłam, że wtedy wychodzi po 2,8 za 14ml... tyle, że będę miała 21 porcji a narazie mam chętnych na około 10 trudno, resztę zaadoptuje:P

Edytowane przez kesii
Czas edycji: 2007-05-29 o 11:04 Powód: dokończenie
kesii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując