Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 01:33   #346
Akkma
Zadomowienie
 
Avatar Akkma
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 917
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Byłam dzisiaj (a w zasadzie wczoraj ) zwodzić porodówkę nad którą się zastanawiam. Początkowo chciałam opłacić położną (szpital to umożliwia na legalu), lecz położna, która mnie oprowadzała dała mi jasno do zrozumienia, ze to bez sensu . No i faktycznie czytam w internecie opinie, że położne z porodówki są super . Niestety jest też duży minus, położne na położniczym już nie są takie super .
'Zwiedzałam' tylko porodówkę. Wyobrażałam ją sobie jako zimną sale, obłożoną kafelkami z mnóstwem świateł i taborecikiem dla tżta :P To co zobaczyłam doprowadziło mnie do niemałego szoku Każda sala osobna, kolorowa, ciepła, z łóżkiem i podwójną kanapą. 2 położne na które trafiłam były bardzo sympatyczne Były też chyba ze 2 studentki - równie sympatyczne .
Hmm.. teraz nie wiem czy opłacać tą położną? Moja mama i tż stawiają przy swoim - lepiej dać w łapę danej położnej (przynajmniej cała kasa będzie dla niej) :P Ale ja tak jak kukurydziana chyba nie potrafię
Moja mama 16 lat temu po prostu włożyła położnej kopertę do fartucha z tekstem 'to za udaną współprace' No i faktycznie współpraca była idealna :P AAAle to było 16 lat temu, jak jest teraz? Nie chcę być wywalona ze szpitala za korupcję hehe Znowuż boję się, że jak nie zapłacę to nie dostanę zzo
__________________
21.05.16

Edytowane przez Akkma
Czas edycji: 2014-01-10 o 01:44
Akkma jest offline Zgłoś do moderatora