Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-30, 08:11   #101
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

A ja się włączę do dyskusji bom zafascynowana
Temat wątku : "Czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!"
Odpowiedź : Nosi.
Comment : 3 strony to dyskusja na temat czy mi się podoba , czy nie - a o gustach się nie dyskutuje
Przedłużane pazurki nie musza być długie na 5 cm - to kwestia wyboru - jakby ktoś nie zauważył A komentowanie tego to zwykłe obgadywanie spowodowane - w sumie nawet nie wiem czym
Dla wiadomości niektórych upartych wizażanek - tipsy to nie tylko "bajer zdobniczy" naszych pazurków
Sie pochwalę około roku "walczyłam" z moją znajomą (lat 40) żeby nie obgryzała pazurków - założyłam jej żeliki 2mm poza opuszek - nie chciała już dopełnienia- teraz ma swoje długaśne pazurki, mocne i zdrowe i jest z nich dumna - a najbardziej ja. Nie chowa już dłoni do kieszeni ....
A komentarze typu "topielce" i inne wynikają z braku wiedzy na ten temat - bo o długości pazurka to racze jak o gustach dyskutować Coś w rodzaju " Jak ona mogła na rudo się przefarbować ? Przecież to wstrętny kolor jest ! W tramwaju nie staję obok rudych, bo oni straszą " *

* porównanie, bez podtekstów dla rudowłosych
Och możnaby ciągnąć temat .....

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora