Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - on i... jego latorośl
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-30, 12:57   #17
pimkie
Raczkowanie
 
Avatar pimkie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: on i... jego latorosl

Cytat:
Napisane przez tao Pokaż wiadomość
Mam podobną sytuacje dotyczącą spania, otóż mała budzi się w nocy woła tatę aby spał z nią, i to kilka razy w nocy, raz jak zasnął do rana mała przyszła ipowiedziała mi ,że jest szczęśliwa ,bo tata spał z nią a nie ze mną. Absurd w jej umyśle ona konkuruje ze mną.
Droga Tao, kiedy Ty mialas piec lat, Twoj tatus prawdopodobnie spal w pokoju obok razem z Twoja mama i byl na kazde Twoje zawolanie. Ta "mala" ma swiete prawo do Twojego meza, bo to jej OJCIEC. Jest z rozbitej rodziny, wiec to normalne, ze jest zachlanna na bycie ze swoim tata, a poza tym, jak wiele malych dzieci, chce spac z rodzicem (swoja droga, ze powinno byc od tego oduczana, ale ja wolalam czasami w nocy moja Mame, kiedy mialam nawet z 12 lat, bo przysnilo mi sie cos zlego i nie jestem teraz z tego powodu rozpuszczona egoistka).
I wedlug mnie wcale nie jest absurdalne, ze z Toba konkuruje o jego wzgledy, to mala dziewczynka, ktorej tatus nie mieszka na codzien z nia, tylko z jakas pania, chocby najmilsza na swiecie, ale nie z jej mamusia i z nia. Tak to widzi piecioletnie dziecko.
pimkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując