Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pusta lalka
Wątek: Pusta lalka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-14, 08:37   #19
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Pusta lalka

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Nie chce być złośliwy, ale jak będąc ładną nie potrafisz sobie znaleźć fajnego chłopaka, to może masz słuszną samoocenę?
To nie było złośliwe tylko żałosne. Każda dziewczyna prędziej czy później znajduje faceta, a powiedziałabym nawet że jeśli chodzi o mężów to w moim otoczeniu te paskudne znajdują sobie bardzo szybko. A te ładne jakimś cudem cały czas są same

Autorko, mnie w podstawówce nazywali obłąkaną, w gimnazjum też każdy miał ze mnie bekę, ja byłam bardzo nieśmiała przez to że byłam biedna jak mysz kościelna i nikt nie chciał się zadawać z kimś kto ma tylko jedną bluzkę i jedne spodnie i chodzi w nich na okrągło i kto nie ma żadnej zabawki oprócz tej uszytej przez matkę. Oprócz tego miałam wypadek jak miałam kilka lat i miałam zmiażdżony nos, do tego doszło to że byłam chuda, miałam anemię i po prostu wyglądałam jak straszydło. W LO każda laska miała faceta a za mną pies z kulawą nogą się nie obejrzał.
To się na szczęście wszystko zmieniło, ja się bardzo ogarnęłam i fizycznie i psychicznie ale faceci patrzą na mnie właśnie tylko przez pryzmat seksu. Nie mogłam sobie sama nikogo znaleźć, nikt mnie nie zaczepiał , nie zagadywał poza jakimiś wulgarnymi hasłami chociaż nie nosilam ani mini ani dekoldów. Swojego obecnego męża poznałam przez internet ale do dziś jest tak że koledzy w pracy mnie traktują przede wszystkim jako ładną a więc pustą. Są w szoku jak się okazuje że można ze mną porozmawiać i że mam jakieś hobby.

To że nie jesteś towarzyska w cale nie znaczy że jesteś "z☠☠☠ana". Jeśli ktoś tak uważa to nie jest wart ani godzin Twojej uwagi. Ja Ci nie każę zaciskać zębów, bo to nie ma sensu ale weź pod uwagę że w nowym otoczeniu może być podobnie, jak jesteś zamknięta w sobie to będzie Ci trudno nawiązać jakieś nowe kontakty w takim większym środowisku. Jeśli mam Ci coś doradzić to może zapisz się na jakieś kółko, albo znajdź sobie hobby (ja mam konie). To są małe grupy,w których na pewno znajdziesz osoby o podobnych zainteresowaniach i będziesz miała temat do rozmowy który będzie Twoim konikiem
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa



Edytowane przez vainilla
Czas edycji: 2014-01-14 o 08:39
vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując