Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Głupie/ złe zachowania weselnych usługodawców. Na co uważać
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-16, 10:34   #22
erk
Rozeznanie
 
Avatar erk
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 803
Dot.: Głupie/ złe zachowania weselnych usługodawców. Na co uważać

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
Napisałaś jako ostrzeżenie - żeby nie brać kobiety fotografa? czy może w umowie zawrzeć że nie zajść do tej pory w ciążę lub ciążę zagrożoną? A jak zajdzie to co? jak sobie wyobrażasz "zabezpieczenie" się przed taką sytuacją? oraz przed każdą inną losową?

Co do powodu opóźnienia to ja to traktuję trochę jak L4 - miałaś termin, ok ale w innych sytuacjach byłoby tak samo. Np zamówisz meble a okaże się że np zakład stolarski się spalił i też nie zrobią na czas - sytuacja autentyczna z mojego życia. To są wypadki losowe. A jakby jej ktoś umarł np mąż - też byś się na nią wkurzała że powinna się wyrobić?
Niestety fotograf ma w sezonie wiele ślubów, co tydzień powiedzmy i może obrobić zdjęcia tylko w tygodniu bo potem następna para i następna. Zimą ma więcej luzu to łatwiej mu wtedy to robić - bądźmy ludźmi. Ja wiem że każą PM przeżywa że to ich ślub, ich wspomnienia, w końcu zdjęcia i w ogóle no ale zdarza się..

A co jakby kobitka nie mogła przyjść z tego powodu na wasz ślub i fotografować? czy byłabyś bardziej usatysfakcjonowana jakby wysłała zastępstwo do was i żeby zdjęcia były na czas? wątpię.

Myślę, że bardziej autorce chodziło o zapisanie w umowie konsekwencji kiedy obie strony nie wywiążą się w terminie. Np że jak pani fotograf nie wyrobi się w czasie to przykładowo zrobi im kilka zdjęć w studiu za free. Tak żeby każdy był zadowolony.
Autorka już mówiła, że rozumie jej sytuacje i spokojnie czeka, nie wiem po co się czepiasz niepotrzebnie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Miłość w kolorze czerni 05.06.2014

Oliwcia mój Aniołeczek 08.04.2016


1cs


Edytowane przez erk
Czas edycji: 2014-01-16 o 10:36
erk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując