Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwszy raz samolotem
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-19, 17:06   #20
irvette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 237
GG do irvette
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez Ami
A własnych kanapek nie można mieć? Bo ja się przesiadam. Między przesiadkami mam 3 godziny, a wolałabym nie kupować jedzenia na lotnisku. Raz, bo drogo, a dwa, że mam bardzo wrażliwe jelita i w ogóle nie jadam na mieście. Mogłoby się skończyć tym, że w ogóle bym w tą przesiadkę nie wsiadła.
Pewnie, że można mieć własne kanapki Też polecam siadanie przy oknie bo widoki są cudowne. Zwłaszcza latanie nad chmurami.... Ogólnie latanie to świetna sprawa i bardzo wciąga.
Ja mam problemy z ciśnieniem. Jak ostatnio leciałam do Szkocji to po wylądowaniu nie słyszałam przez godzinę Ale tak nie jest jak się coś popija albo żuje. Na kontroli lepiej nie miej metalowego paska. Ja zawsze "piszczę" i biorą mnie "na bok". Nie miej nabagażu, bo każą Ci dopłacić. I tak ogólnie to się raczej nie da wsiąść do innego samolotu Przy wyjściu zawsze jest napisane jaka to bramka, gdzie leci samolot i sprawdzają bilet. A jak się ktoś spóźnia to szukają go po całym lotnisku. No i w podręcznym nie można mieć ostrych przedmiotów ale to chyba wiesz
irvette jest offline Zgłoś do moderatora