Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki w Wielkiej Brytanii
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-02, 10:20   #939
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A używało się, używało Laury Mercier - a konkretnie lekkiego podkładu, bo tak chyba można nazwać te wszystkie Tinted Moisturisery . Bardzo przyjemny produkt, choć drogi jak... ojoj, nie nabłyszczał twarzy jak wiele tego typu kosmetyków, wchłaniał się ładnie do matu, nawilżał w normie (ale ja wolałam kłaść jeszcze pod niego mój zwykły krem nawilżający) i tuszował niewielkie niedoskonałości cery. Do tego miły zapach i fajne minimalistyczne opakowanie . Był też wydajny. Ogólnie więc po Laurze zostały mi miłe wspomnienia, pewnie jeszcze do niej wrócę

A teraz pytanie z innej beczki, choć wiele podobnych już się tutaj przewijało. Wybaczcie mi jednak dziewczyny, nie mam czasu ani siły przeglądać całego tego wątku jeszcze raz
Niedługo jadę na wakacje do Polski i chciałabym kupić różne "goodies" dla koleżanek czy rodziny. Wiecie, takie dużo małych rzeczy, co cieszą Na razie na mojej liście znajduje się Palmer's Cocoa Butter Formula i wszelakiej maści kosmetyki Simple, a także Matt Clay Vo5. Możecie mi podać swoje ukochane drobne kosmetyki z wysp?
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora