Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-25, 10:01   #1575
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Co mi każe kupować zielone lakiery- tego nie wiem
Ja akurat w ogóle nie przepadam za zielonym kolorem, na paznokciach się przekonałam do kilku odcieni, ale bardziej stonowanych, więc tak tylko mówię.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakąś naprawdę dobrą maseczkę do twarzy nawilżającą/odżywczą? Może być apteczna (planuję wielkie zakupy na Gemini, ale to bliżej wiosny).
Z nieaptecznych ja mogę polecić - ta Bielenda jest super: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ki.html&next=1 i ta Bielenda też, tylko nie wiem czy ją jeszcze robią: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ge.html&next=1

Minus oczywiście taki, ze w saszetkach, ale naprawdę obie dobre.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Przymierzałam się dziś między ćwiczeniami a pracą do burżujkowego CC- drugi kolor wydaje się minimalnie jaśniejszy i żółciejszy od 52 podkładu 123. Nie potrafię ocenić krycia po teście na ręce, ale się napaliłam i chciałam go kupić przed godziną w innym rossie, ale tu już nie był w promocji Wrócę po niego najszybciej jak się da
Jak kupisz i potestujesz to czekam na Twoją opinię, bo mnie też ciut kusi w dalszej przyszłości.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
I w ogóle jestem super- byłam rowerem w pracy dziś (ostatnie 2 dni piechotą)
Gratuluję, Ty to jesteś twardziel.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zamówienie lakierowe kliknięte, nie wyrzuciłam już żadnego lakieru z ostatniego posta, nie mogę się doczekać paczuchy
Czekamy na dużo zdjęć jak dostaniesz paczkę.

Ja miałam dzisiaj poszukiwać spodni na fitness a leżę w łóżku i kuruję zapalenie zatok (prawdopodobnie, bo u lekarza nie byłam ale objawy mam dość charakterystyczne).
Poza tym dalej jestem dumna z mojego niekupowania kosmetyków.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując