Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowy program reality-Jak oni śpiewają
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-02, 22:19   #429
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

a mnie najbardziej wkurza duet krzysio i kasia (hubert urbanski moglby o nich powiedziec, ze to jego ulubiona para ).


Agnieszce sie nalezalo Pokazala sie od innej strony, z tych badziewnych seriali w jakich gra/la trudno ja zapamietac jako osobowosc (13 posterunek, albo Plebania i debiut lolity w Sarze) Bardzo mi sie podoba to ze ludzie ktorzy glosowali wybrali ja, werdykt jest jak najbardziej sprawiedliwy Moze nie jest az tak kreatywna i odwazna jak Natasza, ale ma w sobie duzo wdzieku i doszla do tego sama, a nie przez teatr buffo jako muza Józefowicza Przegrana podcielaby Adze skrzydla... Natasza moze szukac swojego szczescia gdzie indziej, skoro jest taka dobra to obroni sie bez etykietki zwyciezczyni konkursu dla amatorow.

Natasza jako artystka musicalowa bila reszte na glowe mozliwosciami, ale co z tego skoro pokazala juz co potrafi wypuszczajac cudowny kawalek na Eurowizje. Program jej wyszedl na zdrowie, bo zalapala ze musi robic wystepy pod publiczke, spiewac estradowo mniej teatralnie.
Ona moze wydawac fajne teledyski,ale np. nigdy nie bedzie Beyonce, ktorej z przyjemnoscia slucha sie bez wizji. Nie potrafie sobie wyobrazic siebie sluchajac jej piosenek.
Agnieszki tak
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując