Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-28, 08:45   #4728
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a Wy piszecie o podkladzie z Guerlain czy o meteorytach - ze maja byc w kolorze 01??? Bo nadrabiam zaleglosci w czytaniu i sie troche pogubilam. Gdyby chodzilo o podklad to bylaby dla mnie wiadomosc roku, bo 02 nawet latem wyglada u mnie ciut za ciemno i od dawna marze o wprowadzeniu 01 do Polski. I czy to by sie tyczylo wszystkich podkladow czy tylko Tenue?

Rozmawiałyśmy o najnowszym Tenue de Perfection


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Hej
Nie dotarłam dzisiaj do SP przy Pl. Zbawiciela, bo gdy wyszłam z ZT to sypał śnieg, a po drugie byłam już totalnie wymęczona. Jednak mobilność z brzuchem w 9 m-cu ciąży graniczy z cudem oczywiście moja psychika do tego dopuścić nie chce, ale ciało się buntuje.
Zamówiłam polecany krem Biodermy i Ziaji w aptece internetowej przy okazji robienia innych zakupów. Mam nadzieję, że szybko dojdą i będę mogła ratować twarz

Poza tym skorzystałam dzisiaj z rabatu -20% w netowym Douglasie i kupiłam ten krem tonujący Bobbi Brown. Zaszalałam i wzięłam dwa odcienie - Light oraz Light to Medium - bo oba dają fajny efekt na mojej twarzy.

Za to w stacjonarnym Douglasie ponowiłam zakup swoich ulubieńców Bobbi - błyszczyka Buff #4 oraz żelu do brwi Mahogany.

Jak dojdą do mnie paczki to mogę już spokojnie iśc na porodówkę

Gratuluję zakupów i za szybkie dojście paczek



Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak dobieracie podkladu, do szyji czy do twarzy? Bo u mnie maja rozne kolory, szyja i dekolt sa zoltawe, a twarz jest ciemniejsza i bardziej rozowawa. Widzialam niedawno na jakims filmiku, ze babka dopierala podklady tak, ze kladla trzy podobne odcienie podkladu obok siebie na zuchwie dziewczyny i ten ktory byl najmniej odznaczajacy sie, byl dobry. Z kolei inna pokazywala na sobie cos w stylu does and dont's, jedna strone pomalowala sobie pod kolor szyi, zolty odcien, tak ze w porownaniu do drugiej strony gdzie dala bardziej rozowy podklad pod twarz, wygladal nawet supernienaturalnie (ale, jak pomalowala oba lica to juz wygladalo to normalnie i szyja sie nie odznaczala).

No chyba, ze macie ten sam kolor na szyi i na twarzy, ja niestety nie. Pomimo tego, ze sie nie opalam celowo, mieszkam w bardzo slonecznym klimacie nawet w zimie, i nawet bez podkladu szyja i twarz wygladaja roznie i nie sposob tego zniwelowac Mam nawet wrazenie, ze moja cera i cale cialo sie przyciemnilo na stale, kiedys bylam bardziej blada, nie wiem czy to mozliwe

Metodą prób i błędów ja biorę próbki na tzw. oko, unikając podkładów w tonacji różowej Podkłady w sztucznym świetle są zazwyczaj jaśniejsze i tonacja mniej wyraźna, czyli często dostajemy nie to co chcemy

A dobierać odcienie nauczyłam się dopiero szukając podkładów mineralnych, gdzie odcieni i poziomów jaśności jest multum to dopiero była zabawa Wcześniej - mając do wyboru ubogą kolorystykę podkładów płynnych celowałam w jasne beże teraz wolę odcienie z podtonem żółtym/złotym, które dobrze tonują zaczerwienienia i ożywiają skórę.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora