Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-03, 12:40   #147
olika128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dubaj
Wiadomości: 101
Dot.: Jak ubieraja sie, maluja, styl preferuja kobiety w Waszych krajach?

Mode turecka w Niemczech "evamoni" opisala idealnie, jak mi sie przypomnialo to niezle sie usmialam .
Sylwiasta ciesze sie ze podobala Ci sie moja relacja z Dubaju

Jesli chodzi o mode w Turcji to wszystko zalezy od regionu, ja najczesciej jestem w Stambule, wiec dorzuce cos od siebie. Po stronie europejskiej w sumie nie wiedze specjalnych roznic, dziewczyny sa ubrane po europejsku czasem lepiej, czasem gorzej.
Natomiast czesc azjatycka to juz duze kontrasty. Z jednej strony rozneglizowane mlode Turczynki z "blond" wlosami, ledwo zakrywajacymi tylek jeansami i przekutymi pepkami, a obok zakuta w szaro-bury worek "kolezanka", ktora wyglada po prostu makabrycznie. Muzulmanki w Turcji nosza chyba nabardziej paskudne burki, pobijaja w tym nawet Afganki .Te ktore nosza tylko chusty nie zapominaja o paskudnych spodnicach, sandalach i skarpetkach. NIe ma co Arabki z Emiratow to prawdziwe gwiazdy .
W strefia na Bosforem i nad morzem Marmara, gdyby nie meczety i nachalni, nazelowani Turcy w paskudnych obcislych jeansach spokojnie moznaby pomyslec ze to kurort w Europie.
A tymczasem pozdrawiam z Dubaju, jest ponad 40 stopni w cieniu, uf uffff
olika128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując