Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 21:24   #2956
Cellly
Zadomowienie
 
Avatar Cellly
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 002
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Cytat:
Napisane przez noonick Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczyny, ile się teraz uśmiałam ze swojego TŻeta. Pokazałam mu te męskie buty http://www.massimodutti.com/webapp/w...2BZ%2BSUWAKIEM i coś dziwnie zapadły mu w głowę, bo po chwili sam wszedł na stronę i zaczął ich szukać, ale nie znalazł i głowił się jak to możliwe że są jak ich nie ma wkońcu z piętnaście minut tłumaczyłam mu o "linkach widmo" to biedny sam zasiadł do komputera i tworzy zakładki z linkami do produktów z nowej kolekcji
fajny Tż
Cytat:
Napisane przez cocos1 Pokaż wiadomość
moja 36 też jutro ;poleci do jednej z dziewczyn
jestem taka szczęśliwa!:c mok:

Cytat:
Napisane przez ALISZKA76 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie massimomaniaczki.Podczytu je Was kochane kobietki tak już napewno dłużej niż rok.Co prawda dopiero w tej wyprzedaży tak namiętnie wszystkie strony i wpisy.Tez dopiero zakumałam o co chodzi z tymi linkami .mój TŻ to odkrył i w następnej wyprzedaży będę wiedziała co zrobić. Wiem że chcecie nie ujawniać na forum głównym dorzutek towarów.To fak istnieje duża szansa że dzięki Wam inni kupują .Mnie dzięki Wam udało się kupić właśnie granatową koszulę z LE ,dziś dostałam ( 38 rozmiar) .Jest śliczna . i spodnie jedwabne w kwiatki.( też są ok) .Co fakt inni korzystają ,ale je nie jestem jakąś handlarą tylko zwyczajną kobietą która nie ma szans wyjść gdziekolwiek z domu ,a co mówić o galeriach handlowych ,bo mam 5 miesięczne dziecko i karmię je piersią .Nie wykupię wszystkiego ( a bardzo bym chciała) bo są inne ważniejsze wydatki .Dlatego dojrzałam do tego że wolę mieć 3 super rzeczy niż kilka nijakich szmatek z sieciówek.NIe udzielam się na forum bo niewiele mam czasu dla siebie ,ale bardzo Was polubiłam ,nieraz uśmiałam do łez z Waszych wypowiedzi .Mam nadzieje że wyprzedaż letnia da mi szanse zasłużyć na wejście do Waszego klubu i razem cieszyć sie z udanych łupów.
Dlatego tez uważam, ze otwarte fora są fajne Wiadomo, ze ktos cos kupi, ale fajnie pogadać i poznac nowe osoby, które w koncu postanawiają się odezwać

Cytat:
Napisane przez emmilly Pokaż wiadomość
Hej
Dziewczyny chciałam wstawić linka w klubie, ale nie umiem. Widzę Wasze wiadomości z klubu czyli chyba jestem przyjęta, ale zaproszenia nie znalazłam i nie potwierdziłam nigdzie. Gdzie się spradza te zaproszenia?
Musisz potwierdzić, ze chcesz dołączyć do klubu - wjedź na samą górę strony i tam jest pytanie o Twoją chęć dołączenia do klubu
__________________
"Życie to pożądanie. Cała reszta to tylko szczegół."
Cellly jest offline Zgłoś do moderatora