Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-02, 12:14   #1581
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cytat:
Napisane przez ahsen Pokaż wiadomość
Nie wiesz jak się wziąć za język? No jeśli Ty nie wiesz to kto ma wiedzieć
Liczyłam na to, że Ty ?

Zgłosiłam się na coś o czym pojęcia nie mam, z dala od domu, w krainie zwaną Wyspami i teraz się zorałam, że nic nie wiem na ten temat to raz, więc słownictwo też kiepsko, a dwa, że nie używałam angielskiego od tak dawna (w codziennym kontakcie), że znów zacznę mówić po hiszpańsku Przeraża mnie, że coraz częściej szukam słowa po polsku czy po angielsku bo pierwsze przychodzi hiszpańskie Mam kilka dni wolnego, więc biorę się do roboty!

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez rossettorosso Pokaż wiadomość
Możesz posłuchać ang podcastów np. tutaj:
http://www.diki.pl/radio/podcasty/
Poprzeglądać książki, z których kiedyś się uczyłaś, żeby odświeżyć słownictwo. Jeśli już wcześniej się uczyłaś to tylko kwestia przypomnienia. Jednak aby intensywnie podszkolić się w angielskim mówieniu to najlepszą metodą będą rozmowy z rodowitymi Anglikami, jeśli tylko masz taką możliwość.
Dzięki, no właśnie jeszcze nie mam, chodzi o to, by otworzyć się na tę sposobność i nie zrobić z siebie frajerki Na słuchanie już też wpadłam, nawet zrobiłam kilka, w końcu filmy po angielsku oglądam non stop
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora