Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ostatnio obejrzane filmy cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-04, 00:12   #4625
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez ancooora Pokaż wiadomość
Na jakich stronach ogladacie filmy ostatnio zamknęli strone kinomaniak.tv
Ale jest kinoman.tv, wszystko tak samo jak na Kinomaniaku

---------- Dopisano o 01:10 ---------- Poprzedni post napisano o 01:06 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ten film jest pierwszy w kolejce u mnie, może jeszcze dzisiaj zacznę go oglądać.
Daj znać jak obejrzysz . Ja muszę przyznać, że za pierwszym razem byłam nim zachwycona, ale kilka dni temu obejrzałam go ponownie i nie zrobił już na mnie aż tak wielkiego wrażenia. Owszem, znowu przyjemnie się oglądało, ale nie było już tego charakterystycznego napięcia i dreszczyka emocji jak za pierwszym razem. No i zna się zakończenie, a to już wiele zmienia . Choć oczywiście są filmy, które pomimo znajomości zakończenia można oglądać więcej razy bo np. nie wszystko jest do końca jasne; taka na przykład "Wyspa tajemnic" - oglądałam 2 razy i na pewno będę oglądać jeszcze . To jeden z tych filmów, przy których trzeba główkować i gdybać, żeby zrozumieć sens, którego ostatecznie i tak nigdy nie będzie się pewnym.

---------- Dopisano o 01:12 ---------- Poprzedni post napisano o 01:10 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
A co konkretnie?
Myślę, że siłą "Pamiętnika" jest historia, którą kochają i rozumieją miliony. Nie jest w żadnym wypadku unikatowa, ale z drugiej strony nie bardzo jest się do czego przyczepić.
Czasami wydaje mi się, że ostatnimi czasy "Pamiętnik" jest bardziej znany i lubiany niż "Titanic". Oba lubię, ale chyba jednak bardziej przemawia do mnie ten drugi .
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując