Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-05, 18:20   #4266
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
Duzo zdrowia dla taty!

To ja powiem dla poparcia Twojego zdania na temat naszych lekarzy.
Moj tato, silny, zdrowy facet, 43 lata, 3 miesiace po kompleksowych badaniach okresowych, wyniki dobre. Wyszedl rano do pracy, ledwo wyszedl spod bloku i upadl, sadiadka zadzwonila na pogotowie, przyjechali po jakichs 10 min( powinni jechac 2min, bo to glowna ulica prosto do nas, godz 6 30 rano, zero ruchu), lekarka wysiadla z auta, zbadala prace serca ekg, sprawdzila tetno na rece, po czym stwierdzila zgon, sasiad zapytal czy nawet nie sprobuje reanimowac, odpowiedziala" ja tu nie mam co reanimowac", tato zmarl na rekach mojej mamy, a szmacie sie nie chcialo nic zrobic bo pewnie jej sie dyzur konczyl i spieszyla sie do domu. Jakis czas pozniej sekretarka ze szpitala zadzwonika orywatnie do mojej mamy zeby mama zazadala wynikow badania ekg, jak sie okazalo, na wydruku nie bylo calkiem prostej linii tylko jeszcze jakas minimalna akcja byla, mozliwe ze gdyby podjela jakakolwiek probe moj tato teraz by zyl, sprawa ciagnie sie juz dlugo ale ta ☠☠☠☠a ma za duze plecy zeby ja ukarac.. i przez to ze takiej krowie sie nie chcialo od 4 lat probujemy sobie poradzic z tym.. ja, moja, mama, siostra, rodzice mjego taty, jego brat i cale mnostwo innych osob. Jest jedyna osoba na swiecie, ktorej z calego serca zycze wszystkiego co najgorsze..
mam nadzieje ze nigdy wiecej nie bede zmuszona miec do czynienia z takimi konowalami.
Boże kochany jestem w szoku ! Nie wiem co napisać, po prostu szok !

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez KikoX Pokaż wiadomość
Byłam dziś u dermatologa. Czekałam godzinę aż mnie przyjmie. Miałam być tylko na konsultacji w sprawie zamykania naczynek, ale w pewnym momencie pani mi powiedziała, ze może mi zamknąć rumień od razu i że zapłacę za policzki, a nos mi zrobi przy okazji, jako że taka była obsuwa. Tak więc jestem świeżo po zamykaniu naczynek na twarzy Czekam z niecierpliwością na zniknięcie zaczerwienienia i jeśli rzeczywiście wszystko zniknie - żegnaj, podkładzie! No a przynajmniej korektorze Sporo oczywiście wybuliłam, ale miało być gorzej, wiec ogólnie nie jest źle
Fajnie, wyobrażam sobie jaka to ulga i oszczędność na korektorze Powiesz w jakich granicach kosztują takie zabiegi?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora