Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-07, 13:14   #32
kami5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 490
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

Cytat:
Napisane przez torabora Pokaż wiadomość
Figaja, Twoje wskazówki są bardzo cenne ale tak jak piszesz czasami same ćwiczenia i dieta nie wystarczą. Osobiście schudłam do wagi sprzed ciąży a nawet jeszcze 2 kg mniej, przy wzroście 164 ważyłam 48 kg i to była taka waga dla mnie, że ubrania kupować musiałam w sklepach młodzieżowych, bo w takich z kobiecą odzieżą wszystko na mnie wisiało. Ale brzuch nadal miałam i mam. Obecnie trochę się zapuściłam i ważę 52 kg, niby tylko 4 kg ale różnica jest, bo nic na mnie nie wisi ale i brzuch jest i jest większy niż był. Dążę do tego, że mimo diety, ćwiczeń i zrzucenia wagi mój brzuch nigdy po ciąży nie był płaski, mam wrażenie, że jest na nim za dużo skóry i że mięśnie - mimo intensywnych ćwiczeń nie działają jak trzeba. Ostatnio w związku z tym (bo to moja ogromna bolączka ten brzuch) zaczęłam interesować się operacjami plastycznymi no i dowiedziałam się, że nadmiar skóry i rozciągnięte mięśnie po ciąży są charakterystyczne dla kobiet szczupłych z dużą ciążą… Nie wiem, może mi pomogłyby zabiegi o których wspomniałaś a może powinnam zacząć zbierać na zabieg. Muszę coś z tym brzuchem zrobić, bo mnie dobija a dieta i intensywne ćwiczenia doprowadzają mnie do spadku wagi, który jest dla mnie za duży no a brzuch nadal mam.
,,wypisz wymaluj'' tak ja ja. Ja nawet wazylam 43kg. Wtedy moj brzuch wygladal jeszcze gorzej. Tez myslalam o operacji ale drogo i balabym sie. Teraz jest ok ale jak stoje .Moze Figaja podpowie nam jakie zabiegi stosowala
kami5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując