Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzeszy V-VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-08, 11:49   #112
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Do majowo-czerwcowych rotawirus wkracza, z glową w kibelku każda rozpacza


Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
A zapomniałam napisać! Idziemy dziś na basen Zaczynamy semestr. Oby Lenie podobało się na nim nadal tak jak na jesieni na lekcjach testowych
o to bawcie się dobrze

my już dziś basen zaliczyliśmy, dziecię odsypia, ale coś marudzi i 2 kwaśne kupy już dzisiaj były. także może w końcu te zęby się zlitują nad nami i raczą wyjść.

no i miałabym prawie przespaną noc gdyby nie moja dzika przytomność umysłu w sumie I. zasnął o 19.30, obudził się o 1, pomarudził więc wylądował u nas w łóżku gdzie zasnął bez problemu, i potem obudził się o 4 na jedzenie. no i dostał butle, tylko zapomniałam mu proszek mm dosypać wypił trochę, zaczął marudzić, pobujaliśmy się trochę aż mąż stwierdził że pójdzie podgrzać mleko bo już ostygło..a się okazało że to woda, więc przegłodziłam I. no i zostałam za to wytargana za włosy i wyszczypana o 6.30 tradycyjnie
humpback jest offline Zgłoś do moderatora