Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzeszy V-VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-08, 13:37   #116
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
Sok z buraka moja mama robila nam w dziecinstwie - fuj jak ja go nie lubilam ciekawe czy nie zdrowiej byloby wrzucic buraki do sokowirowki - po co ten cukier? :P

Ash - przypomnialas mi Nelusiowe ladowanie z lozka brrrr. jutro obnizamy lozeczko na najnizszy poziom, bo mloda zaczyna wspinaczke.

Lonely - Nela wlasnie tak nam spadla - lezac posrodku. wyczolgala sie do tylu, a na koncu lozka jest dziura.
aaa i odkad Nela przesiadla sie do spacerowki miala motywacje do dzwigania i ogladania wszystkiego wokol. sprobujcie.

Pawie - ukaze, chyba z samego rana jedziemy po materialy juz sie nie moge doczekac. to chyba bedzie najlepszy kop do dzialania.

Clo - dokladnie! jak dla mnie to Nela przez 2 miesiace prawie nic nie przybrala, bo w 21 tyg. wazyla 7kg i w 27 tez. a po drodze byl spadek. pozniej w 3 tygodnie. pol kg na plusie kolejne 5 tyg. i znow pol kg. ja juz odpuscilam, bo mam w domu fajna klusunie!

Nuna napisze wiecej: na forum kp poradzono, abym dawac czesciej piers, a mniej deseru (pol sloika) i obiad (maly sloik). Nela miala okazje byc glodna i pila wiecej.

MAM PYTANIE - czy Wasze dzieci spia z glowa odgieta do tylu? Nelusia dobija glowa do sciany lozeczka i odgia ja do tylu. spi taka wykrzywiona. to chyba malo wygodna pozycja.

Magiusa - dzieki za inspiracje tunelowa odgapimy! a w lecie wywioze go do Szymka do ogrodu i w ten sposob wszyscy beda zadowoleni.
sliczna ta panda - nie dziwie sie Darusiowi, ze ja wybral. fajne ma oczy
a miseczki smaska? ja poluje na sliniak zabe, ale jak na zlosc ikea katowice brak pozostaje allegro :P

Megusia - moja mam odkrawala gore buraka (klapka) wydrazala odrobine srodek i wsypywala cukier. burak stal na parapecie, bo w cieple szybciej puszcza sok. co chwile bedzie produkowal kolejny syrop, wystarczy co jakis czas dosypywac cukier.

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------



eee, w ostatnim chyba nie bylam na pierwszym staram się, ale prowokujecie



a jak wbijalas te wykałaczki? tortille na lezaco czy stojąco? bo w gogle zdjęcia sa rozne opcje ladniej wygladaja na plasko, ale czy wygodnie się je wtedy zajada? obejrzałam fotki i widze tortillowe koreczki/roladki z lososiem i awokado z suszonymi pomidorami..zainspirowaly scie mnie. może w walentynki? i zjemy wszystko we dwoje, goście sa zbędni
która salatke wybralas?

Ash - alez ja Ci zazdroszczę tego Dubaju! cudne widoki i wcale się nie dziwie, ze zwiedzacie nawet CH (swietny koloro wozka!) dwie sofije

Esskapada- licze, ze w końcu mnie zepchniesz z podmium, bo to już jest nudne!

---------- Dopisano o 01:43 ---------- Poprzedni post napisano o 01:05 ----------



jaki film? zmotywowalas mnie i wlasnie zamowilam bilety do teatru



w tym watku możecie go sobie slinic ile chcecie! :P




poliglotka



madrze napisane! mm jest po to, by zastapic mleko mamy w chwili, gdy ona karmic nie może/nie chce. każdy ma wybor, ale tak jak napisalas - nie zgadzam się z tym, ze mm ma jakies super właściwości i dzięki nim dziecku jest silniejsz/większe/zdrowsze. zostało wymyślone na wzor mleka kobiecego, a jak wiadomo oryginal zazwyczaj jest najlepszy. i bardzo wkurza mnie to, ze osoby które powinny być kompetentne tak strasznie mieszają mamom w glowach pojecie woda, slabe mleko, mało treściwe...kto to wymyslil?
No cukier sie zypie po to by som sie stworzyl
Miseczka w sumie nie wie. Jakiej firmy. Byly takie pakowane po 5 i po 3. Wybralam te po 3.

Lekarz zinterpretowal wyniki krwii Daro. Te 4 wskazniki co sa nieco poz normami powiedzial ze sa nieistotne wiec jest wszystko ok.

Dzis w ogole fajny dzien.
Zacznijmy od trgo ze wczoraj bylam na spotkaniu z kumpelami i Tz usypial Daro. Tak go uspil ze chlopak obudzil sie tylko 2x o 1:30 i 5 na mleko a poza tym spal az do 7:30. I to naprawde dlugo bo wstaje ostatnio o 6:40. Marze o tym by tak zostalo.

Poza tym na ur.od rodzixow poprosilam o dofinansowanie do fotelika samoch.i myslalam ze dadza jakies 200-400pln a oni dzis mi oddali za caly fotelik.
Teraz musze tylko uwazac zeby tego nie wydac na zabawki dla Daro bo o to u mnie latwo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ




Edytowane przez Magiusa
Czas edycji: 2014-02-08 o 13:41
Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora