Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzeszy V-VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-08, 15:23   #118
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cześć dziewczyny ! Piękny tytuł nowego wątku Na tym postaram się być na bieżąco.

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Nowy watek dzieki Justi za zalozenie tylul tez mi sie ten najbardziej podobal

Happy wiesz wydaje mi Sir, ze przestawienie na spanie w lozeczku to wieksze wyzwanie niz nauka jazdy w wozku. Jednak atrakcje spacerowe sa bardziej kuszace niz sen. I zdecydowalam, ze nie bede Sofii serwowac niepotrzebnego stresu na wyjezdzie. Przystawie to lozeczko turystyczne, dzieki za pomysl.

Ale z tym karmieniem drugim cycem lezac na brzuchu to ciekawy patent. Sprobuje, choc pewnie mam za male cycki

Happy mamy tez wozek. W nosidle nie jest za goraco ale dlugo w nim nie nosimy na raz.

W ogole jestem pod ogromnym wrazeniem tego jak Sofia sie dogaduje z dziewczynkami. W niedziele wrzuce Wam troche ich wspolnych fotek jak z lustrzanki zgramy.
A teraz kilka z naszego dzisiejszego spaceru do CH




Sent from my XT1032 using Tapatalk
Super zdjęcia

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku

Chciałam się pochwalić, że mamy 4 ząbek !!! Dziś w nocy przebiła się druga górna jedynka...

U nas ok, pogoda dopisuje. Od dziś na kilka dni mamy wypożyczone auto i zwiedzamy wyspę, a W. dostał fotelik montowany tyłem.

Do usłyszenia!
Brawo za ząbka

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość


MAM PYTANIE - czy Wasze dzieci spia z glowa odgieta do tylu? Nelusia dobija glowa do sciany lozeczka i odgia ja do tylu. spi taka wykrzywiona. to chyba malo wygodna pozycja.
Julka bardzo długo spała w takiej pozycji jaką opisujesz. Teraz już rzadziej ale czasem tak śpi.

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość


W listopadzie robiłam kanałowo siódemkę i dzisiaj w nocy zaczęła boleć. Znaczy jak się ją przyciśnie to taki pulsujący ból się pojawia...a miało nie boleć. I co teraz...jestem przerażona. Nie wiem czy iść do tej co mi to robiła czy do kogoś innego? Mówią że jak kanałowe nie podziała to wyrwanie, a tyle kasy poszło.
Biedna Ja miałam dokładnie taki sam problem. Wydawało mi się, że ząb mi spuchł i nie mieści się w szczęce. Taki okropny ból. Poszłam do drugiego dentysty, zrobili zdjęcie i okazało się, że wcześniejszy tak sprtaczył mi zęba, że nadawał się niestety do usunięcia. Próbowałam ratować ale antybiotyki nic nie dawały, dostałam szczękościsku i opuchłam cała. To było straszne. Chirurg szczękowy mi go usuwał z ropą bo nie dało się inaczej. Jak po usunięciu mi to ucisnął to..... lepiej nie będę opisywać Leć do lekarza i ratuj


----
Juleczka skończyła 7 miesięcy. Wyszedł jej trzeci ząbek i na tym chyba nie koniec. Siedzi posadzona, pełza jak zawodowiec, obraca się na wszystkie strony, z brzuszka na plecki, z plecków na brzuszek. Ciężką ją przebrać bo mi ucieka Zaczęły po troszku rosnąć jej włoski ale dalej łysol. Mówi tata, mama, baba, dada itp. Dalej budzi się w nocy na jedzenie bo oczywiście nie dojada w dzień. Potrafi wypić nawet 450 ml łącznie w nocy
Teraz ma biedna katarek, leci jej z noska. Odciągam jej katarkiem ale straszna męczarnia. Płacze, drze się, wyrywa ... Biedna
Załączam fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06877.jpg (173,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06961.jpg (66,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06984.jpg (107,0 KB, 23 załadowań)
__________________
Nasze szczęście Julia

Edytowane przez antoinettee
Czas edycji: 2014-02-08 o 15:25
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora