Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzeszy V-VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-09, 11:25   #203
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
No to zdrówka




Brawo za 10mcy




Proszę

http://allegro.pl/promocja-obiadkow-...946899970.html




Jak apetyt wraca to choroba mija wiem po sobie




My mamy tą pralkę. Żeby była jakaś rewelacja to nie bardzo. Pierze jak normalna a kosztuje dużo więcej.
Ma kilka minusów - mamy wsad 8kg i wg instrukcji 8kg można zapakować tylko w jednym programie - bawełna, który trwa ok 1:40.
Na szybkie codziennie pranie mogę na raz wyprać tylko 4kg a czas to 51' bez sensu trochę.
Ja piorę rzeczy Barta bez ecobubble bo wg mnie były jakieś takie dziwne - bardziej pokiereszowane.
Kolejny minus to głośność, strasznie ją słychać :/
Jakbym miała drugi raz wybierać to kupiłabym inną, np hotpoint ariston.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Model WF1802WFVS mamy


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

I najważniejsze - mamy ząbek <jupi> prawa dolna jedynka czubeczek kłuje
Wiem czemu podgorączkowy miał


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
chyba mamy inne.pralki. Nasza jest taka cichaa że zamkniemy drzwi od łazienki i w ogóle jej nie słychać. A codziennie.pranie na 40 stopni i 1200 obrotów trwa 1.16 h. Minus za szybkie pranie to 15 minutowe bo to racZej taka przepierka


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora