Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-09, 15:50   #3486
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Cytat:
Napisane przez DearAgony Pokaż wiadomość
To zycze milych wakacji Skoro tak mowisz to musi byc super mieszkac w Londynie, opowiadaj jak tam jest wiem, glupie pytanie ale staram sie uzmyslowic co mnie czeka jesli tam sie wybiore :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dear, fajnie mi się mieszka, fakt

Widzisz, jak sie zdecydowałam wyjechac z Polski, nic mnie w Pl nie trzymało. Teraz tutaj mam mojego TŻ, mam prace z której jestem bardzo zadowolona, taką która ma perspektywy dalszego rozwoju, lepszych zarobków itd. Niesmieło planuje zrobic sobie tutaj MBA.

Bardzo lubie okolice w której mieszkam, dosłownie wszystko mam 10 minut od domu, nie ważne, czy chciałabym kupic plastkową miednice za dwa funty, buty Armaniego, polski serek wiejski, czy bajgle w żydowskiej piekarni To jest ważne, pierwszym miejscem w jakim mieszkałam w Londynie było St. John's Wood- bardzo piękna, bardzo ekskluzywna dzielnica, przy samym Regent's Park, ale co z tego, jak tam koło siebie mialam jedno male Tesco i to wszystko, po kazde wieksze zakupy spożywcze, musiałam jeździc gdzies dalej.

Z tym mieszkaniem, które teraz wynajmuje, chyba miałam więcej szczęścia niz rozumu- wielu moich znajomych dojeżdżając z pracy do domu, musi przesiadac sie z metra na autobus, ja chciałam miec stacje metra blisko i mam- jakies 5 minut spacerem.

Chyba jedyną rzeczą, która mnie tu irytuje, to ilosc ludzi w centrum, w sklepach itd, srsl, o ataki socjopatii to mnie przyprawia Przez to prawie wszystko co się da, kupuje w internecie, chociaż też mam jedną swoją ulubioną High Street z mnóstwem uroczych, niezależnych butików, gdzie nie ma tłumów.
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora