Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-06, 20:23   #57
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 715
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dorotabat Pokaż wiadomość
Pani doktor uznała, że cały zabieg Cosmelan nie jest mi potrzebny, ale krem może być dobrym rozwiązniem i przy takim stosowaniu mogę go mieć nawet do 9 miesięcy-więc cena nie jest taka straszna.

Krem cosmelan 2 po otwarciu ma 3 m-c waznosci, mniej wiecej po tym czasie zaczyna sie robic coraz bardziej zolty z koloru "czkolada mleczna", przestaje byc "aksamitny" a staje sie bardziej grudkowaty, ciezki do rozsmarowania. Czy nadal dziala tego nie wiem.

Jesli kogos interesuje sklad:

Cosmelan 1 (maska)
Skład: AQUA, TITANIUM DIOXIDE, OCTYL METHOXYCINNAMATE, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM LAURYL SULFATE, PARAFFINUM LIQUIDUM, KOJIC ACID, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, PHYTIC ACID, ARBUTINA, EDTA, ASCORBIC ACID, RETINYL PALMITATE, CETEARETH-12, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINO NE, ETHYLISOTHIAZOLINONE, PARFUM

cosmelan2

Skład: AQUA, TITANIUM DIOXIDE, OCTYL METHOXYCINNAMATE, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM LAURYL SULFATE, SODIUM CETEARYL SULFATE, PARAFFINUM LIQUIDUM, KOJIC ACID, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, PHYTIC ACID, ASCORBIC ACID, RETINYL PALMITATE, CETEARETH-12, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINO NE, METHYLISOTHIAZOLINONE, PARFUM

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 715 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora