Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-15, 14:08   #2341
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Wiem, że to żaden powód do śmiechu, nigdy tego tak nie odbierałam Ale po prostu no nie wiem... nie wyobrażam sobie żyć z aparatem zwłaszcza, że prawdopodobnie w moim wypadku to będą co najmniej 3 -4 lata :/
Zawsze chciałam nosić aparat, ale jako nastolatka moi rodzice nie mieli kasy, bo aparat dla mnie to koszt ponad 12 000 zł :/ no a teraz sama nie mam za bardzo kasy i ciągle się to przeciąga i przeciąga i nie wiem kiedy w końcu będę miała taką możliwość, a bliżej trzydziestki raczej mi się już nie będzie chciało nosić aparatu :/
W każdym bądź razie dzięki za to co napisałaś, coraz bardziej się przekonuję do tego, ale i tak pewnie przez kilka lat nie dam rady. Szkoda, bo sama widzę, że wada zgryzu mi się coraz bardziej pogłębia
Jeśli wada Ci się pogłębia powinnaś się w miarę możliwości jak najszybciej deycdować Sama nosiłam aparat niby taki ściągany, a praktycznie pierwszy miałam cały czas dopiero drugi miałam głównie na noc, a aparat nosiłam od 3r.ż. do 12r.ż także sporo się przemęczyłam nie tylko ja ale i rodzicie, którzy po trawie i piaskownicach nie raz go szukali Dla efektów na prawdę warto, koszty są dosyć wysokie wiem coś na ten temat Teraz jak chodzę do dentysty i pytam o zgryz mówią, że chcieliby aby każdy ich pacjent miał takie równy
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora