Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ostatnio testowałam - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-16, 15:51   #4978
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Właśnie testuję na nadgarstku D&G pour femme bardzo piękna, słodka malina z delikatną wanilią pobrzmiewającą w tle. Malinka jest doprawiona cukrem, wybija nuta, którą określiłabym czymś pomiędzy watą cukrową a piankami taki słodziak, ale z charakterem, którego nadaje mu drzewo sandałowe i nuty kwiatowe chcę!

Testowałam też w Sephorze i Douglasie (tak, dorobiliśmy się w Lublinie pierwszego Douglasa! ) kilka zapachów, między innymi CH 212 VIP Rose, który w ogóle mi się nie spodobał szukam idealnej róży na wiosnę, więc miałam nadzieję, że ta nowość będzie ciekawa, ale róży wcale tam nie czuję jakieś bardzo delikatne kwiatki, trochę drewienka, a całość znika po paru minutach, zdecydowane NIE

Natomiast moimi idealnymi wiosennymi różyczkami będą zapewne JHAG Miss Charming i Chloe Roses obie śliczne, chociaż całkowicie inne Chloe Roses to lżejsza wersja klasyka edp z dodanymi świeżymi różanymi nutami podbitymi piżmem a Miss Charming to wiadomo - słodka konfiturka różana czaiłam się już na nią tyle czasu, że najwyższy czas kupić
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora