Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-16, 23:52   #3570
vogue1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 188
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Myślę, że płacę wystarczająco długo te podatki, aby się ewentualnie ubiegać . Plus, jakbyś zauważyła, czytanie ze zrozumieniem- ja nigdy jeszcze żadnych benefitów nie miałam, aktualnie mam nadzieję, że żadnych potrzebować nie będę. A z pracą, nie wiem gdzie pracujesz, nie wiem jakie masz doświadczenie, ale ja mam doświadczenie w jednej branży tylko, najwyrazniej jest to za mało. I wiesz, fajnie, że mówią, że praca jest, fajnie, że wyślesz CV, ale potem albo dostaniesz podziękowanie z informacją, że może innym razem, albo po prostu jest brak kontaktu, albo jak mi się ostatnio zdarzyło- podczas interview dowiesz się, że jednak pracę już ktoś dostał. Łatwo jest mówić, że praca jest, gorzej że nie przyjmą do niej każdego.
I masz straszne tendencje do wrzucania ludzi do jednego worka, to przykre. Nie uważam się ani za leniwą, ani żeby mi chęci brakowało, niestety pracy jeszcze w Londynie nie znalazłam.


Tobie tez radze czytac ze zrozumieniem.

Proponowalam pomoc- kiedy w mojej firmie poszukiwali pracownika-
warunek to angielski w mowie i pismie, praca za biurkuem ( telefony etc)

ZADNA poszukujaca pracy sie nie zglosila.

Wtedy w Pandorze chcieli od razu porozmawiac o warunkach- ale pytalam o prace z mysla o tym forum a nie o sobie- moze wystarczy pochodzic- a nie tylko wysylac cv

Edytowane przez vogue1987
Czas edycji: 2014-02-16 o 23:54
vogue1987 jest offline Zgłoś do moderatora