Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-18, 15:54   #1557
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Lolita świetne wdzianka. Wogóle jak dla mnie kapitalny pomysł, ubranka z czarną lamówką - plam i zażółceń nie widać na czarnym
Ja obecnie mam zakaz kupowania ubranek - po tym jak dostałam górę ubranek dziewczęcych w których Mikołaj zamierza spać, mam ponad trzy walizki i na moje oko garderobę do wakacji conajmniej, mam wszystko do rozmiaru 68 włącznie. Wczoraj trafiłam jeszcze na wyprzedaż w Tesco i kupiłam śpiworek, ale muszę przestać, bo przestaję mieć gdzie to trzymać Mikołaj ma ogromną komodę, wielki karton czekający na pranie i walizkę upranych rzeczy "na później, bo za duże na noworodka"
Próbowałam też sobie coś kupić, ale stwierdziłam że bez sensu, i tak nic nie przymierzę, nawet butów, bo słoniowa stopa


Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
(...)
Mi dzisiaj malzonek znalazl kartonowy sok jablkowy w skladzie majacy jablka, woda - koniec. Bez barwnikow konserwantow itp po otwarciu jest 7dni na wypicie.
7 dni to za długo jak na sok bez żadnej chemii. Zauważ że nawet te zwykłe soki typu tymbark, robione z soku zagęszczonego i też bez konserwantów, po otwarciu żyją tylko dwa dni w lodówce.


Cytat:
Napisane przez iwantyou99 Pokaż wiadomość
(...)
Czego sie boje? Hmmm no nie wiem sama ze nie bedzie gdzie usiąść ze wszyscy sie beda gapic ze zanim zrobię mleko to ewakuują sklep z powodu nadmiaru hałasu spowodowanego przez moje dziecko.
(...)
Eh, to ja właśnie zauważyłam u siebie objaw OZM Jeśli moje dziecko byłoby głodne, to miałabym wy***ane na to że ludzie wokół muszą znosić hałas - głodny niemowlak to nie to samo co histeryzujący przedszkolak, ma prawo ryczeć i tyle, taki koszt przedłużania gatunku ludzkiego.


Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
(...)
A co myślisz o takich sokach,bo my czasem pijemy:


http://www.bandb-studio.co.uk/wp-con...nocent_04B.jpg

przykładowy skład:

http://24.media.tumblr.com/tumblr_ls...r3ho1_1280.jpg
Świetne są te soki, zarówno w smaku jak i w składzie, mają też krótkie daty Ja szczególnie lubię truskawkowy.
Ale, u mnie karton tego soku kosztuje 4,60 euro, przypuszczam że u Ciebie kosztuje mniej więcej tyle samo. To jest drogo jak jasna cholera za karton soku, nawet soku dobrej jakości


Cytat:
Napisane przez iwantyou99 Pokaż wiadomość
Jestem psychiczna... Popłakałam sie czytając prognozę pogody długoterminowa... Na końcu napisali zeby przygotowac grill bo zbliża sie wiosna.... A przecież nie mam jeszcze parasola ogrodowego!! Rycze ;(
(...)
Wybacz, ale Nie ma parasola nie ma życia


Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Roane: Marcelek, ogólnie już wykazuje zainteresowanie praktycznie wszystkimi, zabawkami, mata edukacyjną itp.

Najbardziej lubi jak patrzę mu w oczy i rozmawiamy, świadomie się uśmiecha zawsze jak tylko mnie widzi ...
Wie u kogo się wkupować w łaski, spryciarz
Fajnie masz, już wkraczasz w ten etap kiedy dziecko zmienia się z takiego zwierzątka cyckowo-śpiąco-ryczącego w kogoś, z kim da się załapać kontakt Oficjalnie przetrwałaś najgorszy sajgon


Cytat:
Napisane przez forester Pokaż wiadomość
sadlaczyca ja dostałam takie same zalecenia, przy zielonych kupach i w sumie jak się człowiek zaweźmie to idzie ujechać. Polecam wszelakie kasze, płatki owsiane np z ugotowanym jabłkiem, soczewica i cieciorka- to dobre podstawy do sycących zup i sałatek. Jeśli chodzi o smarowidło dobra jest rama z oliwą z oliwek, sama oliwa też, ale dobrej jakości. Można szybko upiec sobie własną szynkę, karkówkę na kanapki itp- sól i pieprz i czosnek jako aromat, ja piekę sobie chleb z tego przepisu : jak się nie ma zabronionych drożdży, na obiady jadam ryby, mielone, żeberka, schab, indyka, królika itp z makaronem, ryżem, kaszami, ziemniakami. do tego buraczki, marchew, cukinia.
(...)
Ja do smarowania poleciłabym awokado - same witaminy i zdrowe tłuszcze. I pyszne jest, właśnie czekam aż mi dojrzeje od dwóch dni


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
(...)
Ja chciałam - bezsmoczkowo, jak najdłużej się da, bo z tego co pamietam z zajec z logopedii to jednak ma on wpływ na zgryz i mowę.
Nie będę jednak się katować i w sytuacjach awaryjnych (w nocy ) smoczek daje, gdy wiem, ze jest najedzona, ale ja nie mam siły siedzieć z nią 2 czy 3 h przy cycku żeby sobie pociamkala i spała. Mam smoczek ortodontyczny PREVENT dr Browna 0-6 m-cy. Nie pluje nim, ale tez nie wielbi nadmiernie. Woli pierś
Pytałam wczoraj pediatry jak to jest z tym smoczkiem i oczywiście pani dr nie była zachwycona tym pomysłem, ale powiedziała, ze lepszy smoczek niż ssanie własnego palca. Minusy smoczka - zmienia się pH w ustach indziecko może dostać plesniawek, po drugie - pani dr obawia się tego, ze rodzice będę "zapychać" dziecko smoczkiem, a nie karmić, a dziecko potrzebuje kalorii
(...)
Myślisz że to możliwe? Oszukać głodne dziecko smoczkiem? Tak na chłopski rozum, wydaje mi się że dziecko głupie nie jest - jest głodne, ciumka, nic nie leci, i nie zauważyłoby?
__________________
W czasach powszechnego i nieograniczonego dostępu do informacji, ignorancja to kwestia wyboru.
Roane jest offline Zgłoś do moderatora