Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W CO SIĘ UBRAĆ NA ŚLUB I WESELE????????
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-04-16, 16:37   #26
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Co sądzicie o tej sukience?/łeee, no, super... a mi pomożecie???

lejka napisał(a):
> A gdzie Ty tę sukienkę wypatrzyłaś??? Bo... Ja sobie taką ładną na bal na zakończenie szkoły, czerwoną kupiłam, a tu sie okazuje, ze nie mozna czerwonej... Muuusi być czarna, ew. granat, biel...

hyhy - to się nie pyta nauczycieli przed tylko stawia przed faktem dokonanym [img]icons/icon12.gif[/img] przećwiczone [img]icons/icon10.gif[/img]
A tak na serio- Lejka - nie kupuj sobie takiej kiecy - bez przesady [img]icons/icon24.gif[/img] Ona po pierwsze jest z tylu nieladna, faktycznie zbyt dużo odsłanina żeby to dobrze wyglądalo, dobrze się uklada pewnie tylko na modelce.
Jest fatalna dla malego biustu, i szerszych bioder chyba tyż - co już dziewczyny pisaly. Rozporek jest fajny [img]icons/icon10.gif[/img] ale to chyba jedyne w tej sukience co się do czegoś nadaje [img]icons/icon12.gif[/img]
No i co jak co ale tańczyć to sie w tym nie bardzo da.
Weź sobie kup jakiś prosty wzór sukienki - dopasowanej, raczej krótszej niż dlugiej [img]icons/icon12.gif[/img]
Klasyczny krój na dłuższą metę bije na glowę wszelkie udziwnienia [img]icons/icon7.gif[/img]
Cmoki [img]icons/icon7.gif[/img] Mala [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora