Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wasze sposoby na odżywki białkowe
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-21, 10:36   #16
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Wasze sposoby na odżywki białkowe

Cytat:
Napisane przez mamasierpniowa Pokaż wiadomość
chciałabym skorzystać z tego że mamy taki wątek i podpiąć się z pytaniem jeśli autorko pozwolisz.
Co myślicie o kazeinie micelarnej? Oczywiście w przypadku w którym mamy diete, trening siłowy i aerobowy i jemy mało białka? Ja np. nie lubię twarogów i zmuszam się do ich zjedzenia, mleka nie tknę, w jogurtach białka nie ma...
Warto kupić i spożywać na noc czy nie? Czy masa mięśniowa zwiększy się przy trybie ćwiczeń 4-5 razy w tygodniu aeroby lub trening siłowy ( w zależności od nastroju)?Mam trochę do zrzucenia ale chciałabym by moje mięśnie były widoczne.
Na forum " wspólne odchudzanie" w wątku dieta po 2 tygodniach obserwacji są zdjęcia mojej sylwetki. Jeśli to da jakiś ogólny obraz sensu spożywania kazeiny w moim przypadku mogę wrzucić te zdjecia i tutaj.
Nabiał to akurat nie najlepsze jakościowo źródło białka, jeśli nie lubisz to się nie zmuszaj, bo nie każdemu nabiał służy, a mięsa, ryb, jajek nie jesz?

Co do kazeiny micelarniej to nie wiem co sądzić bo nie interesuję się kazeiną jako źródłem białka.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując